banner116
banner92

İçilebilir güneş kremi satışa çıktı

Bir Amerikan şirketi tarafından bronzlaşmak isteyen tüketicilere yönelik olarak geliştirilmiş olan sıra dışı içilebilir güneş kremi satışa çıktı.

İçilebilir güneş kremi satışa çıktı
banner94
banner26

Rusya'nın Sesi'nin haberine göre; kremi üreten Amerikan Osmosis Skincare isimli şirketin yetkilileri, konuyla ilgili olarak yaptıkları açıklamada, piyasaya sürdükleri Harmonised H20 isimli içilebilir krem sayesinde güneşlenerek bronzlaşmakisteyen tüketicilerin, güneşin zararlı etkilerinden korunmak için krem ya da spreysürme gibi sıkıcı prosedürleri artık unutabileceklerini iddia etti.

SAĞLIK İÇİN RİSKSİZ BRONZLAŞMA VAADİ

Üretici firmanın verdiği bilgilere göre, 30 faktör - SPF 30 güneşten koruma etkisine sahip içilebilir krem, pek çok sprey ve krem sürme gibi işlemleri ortadan kaldırarak, tüketicilere sağlık açısından risksiz bir bronzlaşma vaat ediyor.

Harmonised H20'nin içindeki etken moleküller, kremi içen kullanıcının tenine nüfuz ederek etkisini göstermeye başlıyor ve böylece zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı % 97 oranında koruma sağlıyor. Piyasaya çıkan kremin bronzlaşmayı arttırıcı ve normal bronzlaşma için şeklinde iki ayrı tipi bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2014, 15:30
banner118