banner339
banner313

BiGaia+D Probiyotik Damla ile Aileboyu Probiyotik Desteği! Mevsim Geçişlerinde İdeal Denge!

BiGaia+D Probiyotik Damla ile Aileboyu Probiyotik Desteği! Mevsim Geçişlerinde İdeal Denge!
banner475


 

Lactobacillus reuteri Protectis probiyotiği içeren Bigaia+D; D vitamini içeren damla formu ve yeni nesil tüp şeklindeki ambalaj tasarımı ile çocuk ve erişkinlerde sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olurken; D vitamini içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek oluyor.

Modern yaşam sindirim sistemimizde bulunan yararlı-zararlı bakterilerin dengesini (mikrobiyotayı) olumsuz etkileyebilir. Antibiyotiklerin bilinçsiz kullanımı, aşırı hijyen, yanlış beslenme alışkanlıkları, stres vb. durumlar mikrobiyota dengesi üzerinde olumsuz etki yaratan başlıca unsurlardır. Bu tür durumlar bağışıklık sistemimizin büyük bir kısmını oluşturan mikrobiyota ve gastrointestinal sistemimizdeki dengenin korunmasını zorlaştırabilir. Probiyotikler, sağlığa faydalı canlı bakteriler içerir. Sindirim sistemi üzerinde düzenleyici etkileri bulunan probiyotiklerin, bağışıklık sisteminin desteklenmesinde de önemli rolü vardır.

BiGaia +D, probiyotik (100 milyon CFU L. reuteri Protectis) ve D3 vitamini (400 IU) içerir.1 BiGaia +D, içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sisteminizi düzenlerken; içeriğindeki D vitamini kombinasyonu ile hem sizin hem de çocuğunuzun bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.1,2 Tüm aileniz için güvenle kullanabileceğiniz BiGaia+D probiyotik damla ürününü Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle eczanelerden temin edebilirsiniz.

Referanslar:

1. BiGaiaTM D vitaminli damla Kısa Ürün Bilgisi.

2. 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

https://www.bigaiaturkiye.com/

banner218