Tahta arabaların şenliği olarak bilinen ve dünyada çapında da üne kavuşan Red Bull Formulaz, bu hafta sonu on üçüncü kez Rize’de düzenlenecek. Red Bull’un Formulaz Derneği ve Tunca Belediyesi ile düzenleyeceği Red Bull Formulaz, 17 Temmuz Pazar günü Ardeşen ilçesine bağlı Tunca beldesinde gerçekleşecek. Red Bull Formulaz’la ilgili detaylı bilgilere RedBull.com/formulaz adresinden ulaşılabiliyor.

Milli Takımımız, dünya devi(!) Faroe Adaları’na 2-1 mağlup oldu Milli Takımımız, dünya devi(!) Faroe Adaları’na 2-1 mağlup oldu
Karadeniz bölgesinin gelenekselleşen ve her geçen sene dünyada da bilinirliği artan tahta araba mücadelesi Red Bull Formulaz, bu yıl on üçüncü kez Rize’de gerçekleşecek. Red Bull, Formulaz Derneği ve Tunca Belediyesi'nin birlikte düzenleyeceği Red Bull Formulaz, bir kez daha kendine özgü kuralları ve eğlenceli parkuru ile hem katılımcılara hem de izleyicilere unutulmaz ve heyecan dolu anlar yaşatacak.

18 yaş üstü herkesin katıldığı Red Bull Formulaz’a Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacılar, kendilerinin tasarladığı birbirinden ilginç tahta arabalarla 1.6 kilometrelik parkuru yer yer saatte 60-70 kilometre hıza erişerek en kısa sürede tamamlamaya çalışacak. Red Bull Formulaz’la ilgili detaylı bilgilere RedBull.com/formulaz adresinden ulaşılabiliyor.

Fren yok, kara lastik ayakkabı var