TFF 2. ve 3. Lig'de toplam 4 maç ertelendi! Olumsuz hava koşulları... TFF 2. ve 3. Lig'de toplam 4 maç ertelendi! Olumsuz hava koşulları...
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Futbolda bazen maalesef böyle şeyler yaşanıyor. Biz de bugün bunu başta yediğimiz gollerle hak ettik. İkinci yarı tabii ki oyuncu değişikliği de yaptık. Golümüzü de bulduk. İyi oynamaya da başladık. Bazı hatalarımızdan dolayı bir tane daha gol yememiz bizim için kötü oldu. 2 tane forvetimiz vardı. Bunlardan yararlanamıyoruz. İleride top tutamadık. Yine de ne olursa olsun böyle skor olmamalıydı. Bazı arkadaşlarımız kapasitesinin altında oynadılar. Bizim için her açıdan şanssız bir gündü. Bu takım ziraat kupasını alan ve Avrupa’ya giden bir takım. Bu şunu gösterdi ki, bu takıma iyi takviyeler gerekiyor. Onu almaya çalışıyoruz. En kısa sürede eksikliklerimizi giderirsek eskisinden daha iyi olacağız. Daha öncede bu krizleri yaşadık ama sonra mükemmel şekilde çıktık. Takımımıza yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

ÇAĞDAŞ ATAN: “BİZİM İÇİN GERİ DÖNÜŞ VE NEFES OLDU”

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan ise, “Maça topun bizde olacağını bilerek başladık. Bir oyun planımız vardı. Çalıştığımız korner organizasyonundan golü bulduktan sonra sahada istediğimiz yapmaya başladık. Oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. 15 şutun 11’i isabetli. Bizim için çok sevindirici geri dönüş oldu. Karşımıza engeller çıkacağını söylemiştik. Hatalar olacak demiştik. Ama biz ileriye gitmekten vazgeçmeyeceğimizi söyledik. Dün aramızdan Mustafa ayrıldı. Buraya iyi hizmet etmek isteyen futbolcular ile devam edeceğiz. Sonuna kadar zorlayacağız. Oyuncularımın limitlerini yükseltmelerini istiyorum. Şimdi fabrika ayalarına geri döndük. Bizim için geri dönüş ve nefes oldu. Çok mutluyuz. Taraftarımız çok teşekkür ediyorum. Yeni yönetim kurulumuzu da bu galibiyetle başarılar diliyorum” dedi.