İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'na kurşun isabet etmişti! Gözaltına alınan şüpheli serbest bırakıldı İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'na kurşun isabet etmişti! Gözaltına alınan şüpheli serbest bırakıldı
Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini üstlendiği ve 3 Şubat’ta vizyona giren Prestij Meselesi filmi için Hilmi Topaloğlu’nun eski eşinden olan oğlu Volkan Topal'ın filmin yayınlanmasının durdurulması için açtığı davada, görevsizlik kararı verildi. Dosya, taleplerin değerlendirilmesi için asliye hukuk mahkemesine gönderildi.

Mahsun Kırmızıgül’ün müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik’i kurma sürecini anlattığı Prestij Meselesi filmi 3 Şubat’ta gösterime girdi. Ancak filmin gösterime girmesinden önce Hilmi Topaloğlu'nun büyük oğlu Volkan Topal, Mahsun Kırmızıgül'e filmin yayınlanmasının durdurulması için ihtiyati tedbir davası açmıştı. Bunun üzerine 26 Ocak'ta İstanbul 2. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde tedbir duruşması yapılmıştı. Tedbir konusunda karar vermeyen mahkeme, duruşmayı filmin gösterime girmesinden sonra 16 Şubat'a ertelemişti.

Duruşma sonunda Hilmi Topaloğlu’nun eski eşinden olan oğlu Volkan Topal ile son eşi Semiha Topaloğlu'nun oğlu Okan Topaloğlu arasında gerginlik yaşanmıştı. Mahkeme, 16 Şubat'ta görülen duruşmada ise Volkan Topal'ın iddialarının görevli asliye hukuk mahkemesince değerlendirilmesi gerektiğini belirterek görevsizlik kararı verdi.