28. Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Polis Akademisi 28. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçlarının açıklandığını duyurmasının ardından adaylar sonuçlarını öğrenecekleri www.pa.edu.tr sayfasına yöneldi. Peki, POMEM 28. dönem sözlü mülakat sonuçları nasıl sorgulanır? İşte POMEM sonuç ekranı…

POMEM sonuçları açıklandı. Ön lisans, lisans mezun olanlardan 8.000 lisans (6.400 erkek ve 1.600 kadın), 2.000 önlisans (1.600 erkek ve 400 kadın) olmak üzere toplam 10.000 öğrenci alımı için yapılan mülakat sonuçları belli oldu. Adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuçları duyurulmayacak ve sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

28. DÖNEM POMEM SONUÇLARI AÇIKLANDI

28. dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklandı. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Şehidin kanı yerde kalmadı: Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi Şehidin kanı yerde kalmadı: Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi

POMEM 28. DÖNEM SINAV SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ