Ödüller hemen her alanda kullanılan motive edici desteklerdir. Öğrencilerden çalışanlara kadar her alanda hediyelere ve ödüllere yer verilir. Alan kişi açısından bakıldığında da emeklerinin karşılığını görmek oldukça gurur verici ve destek sağlayıcıdır. Bu amaç ile kullanılan ürünlerden biri de kristal plaket olmaktadır.

Kristal plaket cam kullanılarak üretilen bir tür plakettir. Ödül törenlerinde en çok rastladığımız ve ünlülerin elinde sık sık gördüğümüz plaket türü budur. Özellikle ışık altında oldukça şık görünmekte ve ışıl ışıl parlamaktadır. Hem kendisi parlamakta hem de alan kişinin gözlerinin içinin parlamasını sağlamaktadır.

Kristal plaket camdan üretildiği için oldukça sağlamdır. Çünkü cam doğada çok uzun yıllar kalabilmektedir. Camın oluşumunda etkili olan silisyum doğada çok bulunmasını sağlayan ve çok uzun yıllar formu bozulmadan kullanıma imkan tanıyan bir elementtir.

Bir Plaketten Çok Daha Fazlası

Plaket çok fazla seçeneği olan bir tasarımdır. Plaket denildiği zaman akla ilk kadife kutuda sunulan, üstün başarı karşılığı verilen, içerisinde emek ve hatıra barındıran ürünler gelmektedir. Ancak günümüzde plaket çeşitleri oldukça artmıştır. Bunlardan biri de kristal plaket olmaktadır.

Tuncay Özilhan açıkladı: Togg'un fiyatı ne olacak? Tuncay Özilhan açıkladı: Togg'un fiyatı ne olacak?

Görünüm bakımından bir plaketten çok daha fazlası denilebilir. Plaket üzerine alacak olan kişinin ismi ve soy ismi yazılabilmektedir. Yine plaketin üst kısmına bir slogan yerleştirilebilir. Tarih eklenerek o günü ölümsüz kılmak mümkündür.

Plaketimizi kime vereceğinize bağlı olarak bir tasarım isteyebilirsiniz. Bir iş amacınız hangi alana hizmet ediyor ise o alanı simgeleyen bir görünüme sahip olmasını talep edebilirsiniz. Örneğin en çok ağaç diken okula verilecek olan bir plaketin ağaç şeklinde olması hem verdiği hizmeti sembolize edecektir hem de veriliş amacını üzerinde taşıyacaktır.

Plaketiniz Sizin En Önemli Reklamınız

Plaketler bir başarı sonucunda kişilere verilse de veren kişiye ya da kuruma da pek çok katkısı vardır. Verilen plaketler alan kişi tarafından çeşitli yerlerde sergilenecek ve evlerinde baş köşede yerini bulacaktır. Böylece yüzlerce belki de binlerce kişi bu plaketleri görecektir. Böylece veren firmanın ya da kurumunda reklamı yapılmış olacaktır.

Üstün başarı gösteren bireyleri bünyesinde bulunduran firmalar her zaman daha popüler firmalar arasında görülür. Bu okullar için de geçerlidir. Başarılı öğrencileri bünyesinde bulunduran okulların kendi başarılarının da yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Bu açıdan bakıldığında verilen plaket bir nevi kurumun kendisini yansıtmaktadır.

Sizi yansıtacak olan bu plaketlerin şık görünmesi her zaman daha olumlu etki bırakacaktır. Şık görüntü denildiği zaman ise akla ilk kristal plaket gelir. Camdan üretilen Bu ürünlerin şeffaf ve Işıl ışıl olması, pek çok şekli alabilmesi insanların gözüne güzel görünmesini sağlayacaktır.

Binlerce Plaket Çeşidi

Çalışanlarınıza, sizi ziyaret edecek misafirlerinize ya da öğrencilerinize bir plaket vermek istiyor iseniz önce tasarımını düşünmeniz gerekmektedir. Veriliş amacını göz önüne alarak bir talepte bulunabilirsiniz. Plaketinizin görüntüsü nasıl olsun, üzerinde ne yazsın ve slogan ne olsun gibi sorulara İstanbul Plaket yardımı ile yanıt bulabilirsiniz.

Plaket bir kurum tarafından sipariş edilebileceği gibi bir kişi tarafından da talep edilebilir. Bir tane ya da birden fazla üretimi yapılmaktadır. Kişiye özel üretilebilen plaketler ile vereceğiniz kişinin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Üretim aşamalarına bakıldığı zaman binlerce çeşit plaket bulunmaktadır. Lazer kazımalı, UV renkli baskı ya da metal baskı bunlardan sadece birkaçıdır. Kristal plaket ise en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çalışanlarınızı motive etmek, size gelen misafirlerinize onurlandırmak ya da öğrencilerinizi hırslandırmak istiyorsanız bu sitede bulunan plaketleri inceleyebilirsiniz.