Petek Dinçöz, nisan ayında oğlu Aslan'ın babası 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu'ndan boşanmıştı. Dinçöz, önceki akşam çocukluk aşkı Nida Büyükbayraktar ile nikah masasına oturdu. İstanbul'da bir düğün yapan Dinçöz'e eşinden gelen hediye de belli oldu. Dinçöz'ün yeni eşi düğün hediyesine bakın kaç para verdi!

İki aydır birlikte olduğu Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılının temmuz ayında Baltalimanı'nda bir mekanda nikah masasına oturan şarkıcı Petek Dinçöz, 2017 yılında oğlu İrfan Aslan'ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Ancak çiftin sekiz yıllık mutlu evliliğinde sıkıntılar yaşanmış ve mahkemeye başvuran Dinçöz ile Kodaloğlu, geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı.

"ANNE-BABA İLİŞKİMİZ DEVAM EDECEK" 41 yaşındaki şarkıcı, ayrılık haberini sosyal medya hesabından; "Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle" sözleriyle duyurmuştu.

Boşandıktan kısa bir süre sonra oğlu İrfan Aslan ile Miami'ye yerleştiğini belirten şarkıcı, yeni evinin bahçesinde verdiği pozuna; "Herkese merhabalar... Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta 'PDFC' ailem, sonra siz değerli sevenlerim... Öncelikle beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ben çok iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt dışında devam etmesini istediğim için Miami'ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz...

Elimden geldiğince de Instagram'da aktif olmaya çalışacağım. Hepinizi çok seviyorum, kocaman sevgiler" notunu düşmüştü.

Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ünlü şarkıcı, Nida Büyükbayrakdar ile yeni bir aşka yelken açtı.

Geçtiğimiz günlerde evleneceklerine dair haberler çıkan çiftten sürpriz haber gelmişti. Yüzüklerinin fotoğrafını paylaşan Dinçöz, "Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun. Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın... " dedi. Takipçileri ikiliye tebrik mesajları yağdırmıştı.

Önceki gün kına gecesi yapan Dinçöz, yakın arkadaşlarıyla göbek atmayı ihmal etmemişti. Ellerine kına yakılan Dinçöz, gecenin fotoğraflarını takipçileri ile paylaşmıştı.

Petek Dinçöz, 3,5 aylık yalnızlığın ardından geçtiğimiz hafta nişanlandığını duyurduğu Nida Büyükbayrakdar ile evlendi. Çift, dün akşam Beşiktaş'taki bir otelde Nikah masasına oturdu. Törende, Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar'ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Nikahtan kareler sosyal medyada paylaşıldı.

Gazeteci Bilal Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gelin Petek Dinçöz'ün düğün hediyesini açıkladı.

Nida Büyükbayraktar, Petek Dinçöz’e düğünde, pırlanta taşlarla süslü, özel seri bir saat hediye etti.

Saatin fiyatının 72 bin dolar, yani yaklaşık olarak 1 milyon 300 bin lira olduğu öğrenildi.