• BIST 109.050
 • Altın 153,876
 • Dolar 3,8375
 • Euro 4,5051

  Pekgüzel Aydınpost'a açıkladı

  20.03.2008 08:35
  Belediye başkan adaylığında ismi geçen işadamı Yalçın Pekgüzel, Aydınpost'a özel açıklama yaptı.
  Pekgüzel Aydınposta açıkladı
  Pekgüzel Aydınpost'a açıkladı Pekgüzel Aydınpost'a açıkladı Pekgüzel Aydınpost'a açıkladı

  Belediye başkan adaylığında ismi geçen işadamı Yalçın Pekgüzel, Aydınpost'a özel açıklama yaptı.

  PEKGÜZEL: BAŞKANLIĞA ADAYIM

   

  Aydınpost'un dün adaylığını açıkladığını duyurduğu işadamı Yalçın Pekgüzel, 2009 yerel seçimleri için hazırlandığını söyledi.

  Yerel yönetim ve belediyecilik anlamında farklı konularda birikimler kazandığını ifade eden Yalçın Pekgüzel, "Aydın'a ve Aydınlılara doğru ve dürüst bir şekilde hizmet etmek adına 2009 yerel seçimlerinde belediye başkan adayı olacağımı duyurmak isterim. Bu konuda çalışmalarım devam ediyor. Ekip anlamında da çabalarımız var" diye konuştu.

   

  PARTİ ADI ZİKREDEMEM

   

  İsmi MHP ve AKP kadrolarında vurgulandığına dikkat çektiğimiz Yalçın Pekgüzel, "Parti konusunda bir şey söylemek doğru olmaz. Elbetteki diğer arkadaşlar gibi benimle de görüşen siyasi partiler var. Benim amacım Aydın halkına hizmet etmektir. Aydın'ı sen ben kavgasından uzak tutarak şeffaf bir yönetim mantığıyla yönetmek ve layık olduğu yere taşıyabilmektir" dedi.

   

  PROJE HAZIRLIKLARIM TAMAMLANMAK ÜZERE

   

  Vatandaş arasında aday olmasının konuşulduğunu ve yoğun baskılar neticesinde artık kesin kararlı olduğunu söyleyen Pekgüzel, "Plan programlarımız ve duruşumuzla bizleri de kapsayabilecek bir siyasi parti çatısı altında çalışmalarımızı gerçekleştirip, uygun görüldüğünde o partinin belediye başkan adayı olarak 2009 yerel seçimlerinde halkın karşısına çıkmaya hazırlanıyorum" diye konuştu.

  Pekgüzel, seçildiği takdirde uygulamayı düşündüğü projelerinin de hazır olduğunu, bunlara yenilerinin eklenmeye devam ettiğini söyledi.

   

  Aydınpost/Özel

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim