• BIST 108.667
 • Altın 152,986
 • Dolar 3,8263
 • Euro 4,5051

  Özmen'den ev ziyaretleri

  29.01.2009 14:55
  29 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için çalışmalara başlayan DSP Aydın Belediye Başkan Adayı Dr. Zeynel Abidin Özmen ev ziyaretlerine başladı.
  Özmenden ev ziyaretleri
  Özmen'den ev ziyaretleri Özmen'den ev ziyaretleri Özmen'den ev ziyaretleri

  Ziyaretlerine Osman Yozgatlı Mahallesi"nden başlayan Özmen halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Özellikle hanımlarla birebir görüşmeler yapan Dr. Abidin Özmen, kendisine aktarılan sorunları tek tek not alıp, sorunların çözümü için hazırladığı projelerden söz etti.
  Halkın içinden biri olduğunu ve Aydın Belediyesi"nin halkın belediyesi yapmak için uğraş vereceğini kaydeden DSP Aydın Belediye başkan Adayı Dr. Zeynel Abidin Özmen, seçim vaatleri ile değil bizzat gerçekleştirmek istediği projelerle yola çıktığını söyledi. Osman Yozgatlı Mahallesi"nde rast gele evlerin kapısını çalan Özmen"e vatandaşlar henüz tanımamasına rağmen sadece ismini duydukları için kapılarını açıp misafir ederken “İnsanı insan olduğu için severiz. Bizim için önemli olan insandır. O yüzden her yerde insanlarla yan yana olmak istiyoruz. Başkanlığa geldiğimizde isteyen her kişi kimse tarafından engellenmeden kapımızdan içeri girecektir. Sizler yardım değil iş imkanı istiyorsunuz, bunu sağlamak bizim görevimiz. Çağdaş belediyeciliğin gereği budur. Biz başkan olduğumuzda halkın üretime, sosyal ve kültürel olaylara daha çok katılımını sağlayacağız. Biz mutlaka istihdam oluşturmak zorundayız. Tabii ki çalışamayacak, iş yapamayacak, yardıma ihtiyacı olan insanlarımız da var, onlara yardım etmek boynumuzun borcudur. Bu yardımda öncelik tamamen yoksulluk durumuna göre olacaktır” dedi.
  “AYDIN"I BEN DEĞİL BİZ YÖNETECEĞİZ”
  Yönetim anlayışının "Ben" değil "Biz" duygusu ile örtüştüğünü bu nedenle seçilmesi halinde özellikle muhtarlarla işbirliği içerisinde olacaklarını ifade eden Özmen, özellikle ev hanımları için ciddi projeleri olduğunu kaydetti. Dr. Zeynel Abidin Özmen, kendisini sıra dışı bir siyasetçi olarak tanıtarak, hiçbir zaman yapamayacağı şeyin de sözünü vermeyeceğini söyledi.
  Özmen"in özellikle mütevazı kişiliğini çok sevdiklerini belirten mahalle sakinleri, Özmen"e destek sözü verdiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim