Sektörde 10 yılı aşkın hizmet veren Özköy, Efeler Mimar Sinan Mahallesinde 275 metrekarelik yeni mağazasını hizmete açtı.

ÜRÜN KONSEPTİ GENİŞLEDİ

Nazilli'de kız arkadaşı ile kavga eden şahıs yangın merdivenine tırmandı Nazilli'de kız arkadaşı ile kavga eden şahıs yangın merdivenine tırmandı

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın da katıldığı açılışta konuşan Özköy kurucu ortaklarından Kamuran Turan, “Şirket olarak en iyi şekilde peynir imal etmeye çalışıyoruz. Mimar Sinan mahallesine özel bir konseptle yeni mağaza hazırladık. Sadece süt ürünleri değil diğer doğal ürünlere de mağazada yer vereceğiz. Bizim için insan sağlığı önemli. Yeni şubemizde 12 saat hizmet vereceğiz” dedi.

Özköy kurucu ortaklarından Enver Turan ise, “Aydın'ın süt ürünlerinden üretim yapmaya önem veriyoruz. Yeni şubemizde de kaliteyi ucuza vermeyi hedefliyoruz. Bu arada Özköy sahil şeridine doğru ilerliyor. Şu anda Söke yolu üzerinde yeni bir mağaza oluşturuyoruz. Durmak yok” diye konuştu.

Özköy Plus Mimar Sinan Şubesinin açılış kurdelasını Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay ve şirket ortakları birlikte kesti.

Çekiliş ve animasyon gösterilerinin de yeraldığı açılışa Mimar Sinan Mahalle sakinleri de büyük ilgi gösterdi.

özköy2

özköy10özköy8özköy9özköy6özköy7özköy4özköy5özköy11