• BIST 108.162
 • Altın 151,204
 • Dolar 3,6561
 • Euro 4,3295

  Özer'in kızı hapse girecek!

  18.06.2009 19:30
  Şafak Sezer, 'Orada Neler Oluyor'da ağır konuştu
  Özerin kızı hapse girecek!
  Özer'in kızı hapse girecek! Özer'in kızı hapse girecek! Özer'in kızı hapse girecek!

  Cem Özer"den 110 bin TL alacağı olduğunu öne süren Şafak Sezer “Cem şirketi kızının adına yapmış. Kendisine "kızın hapse girer" dedim. Bana "Bir şey olmaz, girerse de hayatı öğrenir" cevabını verdi” dedi

  Şafak Sezer, “Kadri"nin Gideceği Yere Git” isimli filmin yapımcısı olan Cem Özer"den 110 bin TL alacağı olduğunu öne sürdü. Özer"in şirketine dava açtığını söyleyen Sezer, şöyle konuştu: “Film sayesinde 580 bin gişe yaptı. 3.5 trilyon kazandılar. 1.5 trilyona Bebek"ten ev bakıyorlar. Ama hakkımı ödemiyorlar. Paramı yedirtmem! Dava açtım. Öğrendim ki, şirketin sahibi olarak Cem Özer"in kızı Cemre gözüküyor. "Davayı kaybederseniz kızınız Cemre hapse girer" diye uyardım. Bana "Hiçbir şey olmaz! Hapse girerse de içeride hayatı öğrenir" diye not gönderdi.”

  Sezer katıldığı “Orada Neler Oluyor” programında filmin çekimlerinde de perişan olduğunu söyledi: “Cem yaz sıcağında oruç açarken önümüze yemek yerine çubuk kıraker koydu. Sonra beni "Şafak çeklerimizi çaldı" diye hırsızlıkla suçladı. 20 yıllık meslek hayatımda tek suçum yok. Cem kendi geçmişine baksın. Neler çıkar neler! Şirketine iki kez haciz gönderdik. Yakında evlerine de gidecek. Bu karı-koca cumartesi günleri Bebek Cafe"ye gider. Onları görmek için her cumartesi Bebek Cafe"ye gidip karşı masalarına oturuyorum, gözlerinin içine bakıyorum. Umursamıyorlar bile. En büyük hatam bu karı-kocayla çalışmak oldu.”

  "BORCUM YOK"

  Cem Özer ise Şafak Sezer"in iddialarını yanıtladı: “Şafak"a 40 bin TL ödedim. Bana gelip "Kolpaçino isimli filme başlıyorum. Fiyatımı yüksek göstermek istiyorum. İki tane çek ver, geri getiririm" dedi, verdim. Şimdi o çekleri tahsile kalkıyor. Tam aksine benim alacağım var.”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim