Bankanın sistem açığından faydalanıp tam 10 milyon dolandırdılar! Bankanın sistem açığından faydalanıp tam 10 milyon dolandırdılar!
Büşra Eracun Akkaya / Posta.com.tr | Rüçhan, Türkan'a ders vermek isterken evliliklerinin bitmesine neden oldu!

Selçuk'tan Mustafa'nın evini öğrenen Somer, bir anda aklında Sevilay'ın oğlu olduğu bağlantısını kurdu. Türkan'ı, Sevilay'ın evinin önüne çağıran Somer, bu sefer çok sinirlendi. Türkan'ın açıklama yapmasına izin vermeyen Somer, gün geçtikçe annesine benzediğini söyledi.

Türkan'a sinirlenen Somer, Türkan'ın yanından ayrılır ayrılmaz nefes almak için Kiraz'ı görmeye gitti. O sırada Mine ise hazırlanış evden çıkıyordu. Kiraz'ı, Somer'e emanet eden Mine, Somer'den arabasını alıp kişisel gelişim koçunun yanına gitti.

Somer, Kiraz'a bakmakta zorlanınca annesinden destek istedi. Mine'nin evine giden Rüçhan, Somer'le dertleşmeye başladı. Türkan'ı belli etmeden kötüleyen Rüçhan, bir yandan da o senin karın diyerek Türkan'ı koruyormuş gibi gösterdi.

Somer, Mine'nin evinden geç gelince Türkan uyuya kaldı. Sabah yatakta Somer'i göremeyen Türkan hemen aradı. Somer telefonu açmayınca mide bulantısı yaşayan Türkan mutfağa ineceği sırada Somer'i diğer odada yatarken gördü. Mutfaktan döndüğünde ise Somer uyanmıştı ve Türkan dün gece nerede olduğunun hesabını sordu. Tavrı çok net olan Somer, istediği zaman kızının yanına gideceğini ve isterse günlerce kalacağını söyledi.

Derya ve Mustafa'nın sevgili olduğunu öğrenen Nesrin, vakit kaybetmeden soluğu Sevilay'ın evinde aldı. Sevilay'ın geçmişini yüzüne vuran Nesrin, Türkan ile ortaklığını bitirmesini ve Mustafa ile Derya'nın arkadaşlıklarının bitmesini istedi. Nesrin'in söylediklerine çok sinirlenen Mustafa, yine de çok karşı gelemedi.

Fatih, Mesut'un Almanya'da yaşayan kardeşini bulmak ihtimalinden bahsedince Mesut çok sevindi. Dönüş ve Feride ise Mesut'un sandığında olan anılarına bakmanın işlemi kolaylaştıracağını düşündü ve sandık açılışını eğlenceli hale getirdi. O sırada Rüçhan'da, Nesrin'in evine geldi. Mesut'un gönlünü hoş etmek isteyen Rüçhan, Mesut'un hayallerini sordu. Mesut ise Rüçhan ve Nesrin'in yer değiştirmesini istedi. Nesrin, Rüçhan'ın kıyafetlerini, Rüçhan ise Nesrin'in kıyafetlerini giyerek birbirlerinin yerine geçtiler. O sırada Rüçhan'ın telefonuna gelen arama ile Özer'in yine Sevilay'a gittiğini öğrendi.

Çılgına dönen Rüçhan'ın peşinden giden Nesrin, Somer'i düşünmesi gerektiğini söyleyerek Rüçhan'ı bir şekilde sakinleştirmeyi başardı. İki dünür sahile gidip dertleşmeye başladı.

Feride, Serdar'dan çok hoşlanınca Dönüş geçmişte yaşadıklarından bahsetmedi. Günlerce Serdar'ın adının ağzından düşürmeyen Feride, Serdar ile tekrar buluşmak için yardım istedi. Serdar'ı arayan Dönüş, yarın Ayvalık'a gelmesini istedi. Dönüş'ün teklifini kabul eden Serdar, telefonu kapatınca Dönüş'ün özür dileyip tekrar barışacaklarını düşündü.

İlk otobüsle Dönüş'ün yanına giden Serdar, Dönüş ile baş başa konuşacağını düşünürken Dönüş'ün Feride'yle arasını yapmaya çalıştığını anlayınca çok sinirlendi.

İrfan ile Ayla'nın ilişkisini evlilik yoluna taşımak istemesiyle İrfan, Sadık'tan yardım istedi. İrfan'ın isteğini kabul eden Sadık, elinde çiçekle Kormanlara gitti. Gayet güzel geçen kız isteme merasiminde tek sorun İrfan'ın annesi, Ayla'yı Rüçhan'ın yeğeni sanıyordu.

Yüzükler takıldıktan sonra İrfan'ın söylediği yalanı öğrenen Ayla, tatsızlık çıkmasın diye sussa da bir hayli üzüldü.

Sabah saatlerinde kimseye haber vermeden evden çıkan Türkan, Ayla'ya soran olursa ehliyet sınavına gitti dersin dedi. Hamilelik testi için hastaneye giden Türkan, sonuç çıkana kadar hastanede bekledi.

Bu arada kahvaltısını yapıp evden çıkan Somer, yine kızını görme bahanesiyle Mine'nin evine gitti. Mine'nin evinde kişisel gelişim hocasını gören Somer, içten içe kıskanmaya başladı.

Sevilay'ın eski eşi Ayvalık'a gelince tekrar Sevilay'ı rahatsız etmeye başladı. Bu durumdan bir şekilde haberdar olan Özer, duruma dahil oldu. Sevilay'ın eski eşi ise Özer'i öldüresiye dövüp evinin kapısının önüne attı.

Somer'in yolunu gözleyen Türkan'a, Rüçhan "Sen daha çok böyle yol gözlersin" deyince Türkan kendini tutamadı ve cevap vermeye başladı. Rüçhan'ın yarasını deşmeye çalışan Türkan, Somer'in geldiğini anlamadı ve ağır sözler söylemeye devam etti. Rüçhan ise Somer'in geldiğini görünce mazlumu oynadı. Türkan'ın söylediklerine çok sinirlenen Somer, Türkan'a çok kızdı.

Odasında Somer'i bekleyen Türkan, Somer gelince özür diledi. Tam bebek haberini verecekti ki Somer boşanmak istediğini söyledi.