• BIST 108.153
 • Altın 153,903
 • Dolar 3,8325
 • Euro 4,5073

  Öyle bir laf etti ki...

  21.06.2009 09:02
  Evli erkek arada sırada aldatmalı
  Öyle bir laf etti ki...
  Öyle bir laf etti ki... Öyle bir laf etti ki... Öyle bir laf etti ki...

  Söylediği birbirinden ilginç sözlerle muhtelif tartışmalara sebep olan Hülya Avşar, bu kez evlilik ve aldatma üzerine konuştu.

  Okan Bayülgen"in yeni programına konuk olan Avşar, "Aldatılma oyunu hoşuma gidiyor. Bırakın arada bir yapsınlar" dedi.

  OKAN Bayülgen"in NTV"de başlayan yeni programı "Senin Hikáyen"e konuk olan Hülya Avşar, kadın-erkek ilişkisi ve aldatmayla ilgili olarak ilginç açıklamalar yaptı. "Aldatılma oyunu hoşuma gidiyor" diyen Hülya Avşar, "Ciddi ciddi aldatıldım. Ama tabii ki, aldatılma sebebi ne? Güzel olmadığım için mi, kadın olmadığım için mi? Hayır, belki bunun sebebi karşılıklı sıkılmaktır" dedi.

  Kadınların aldatmak konusunda erkeklerden beter olduğunu da sözlerine ekleyen Avşar, "Sanmayın ki, sadece siz yapıyorsunuz bu işleri. Kocasını aldatmasa bile onun o noktaya geleceğini en azından hissediyor. Onu o noktada ya tutuyor ya bırakıyor. Biraz da kadın da sıkıldıysa bu işten, ipin ucunu bırakıyorsun tabii ki. Sonunda kadın aldatılmış olarak kalıyor olabilir. Bu beni hiç rahatsız etmiyor. Ayrıca aldatılabilirim de. Belki bu beni kamçılayan da bir şeydir" dedi.

  Evlilik kavramını, "Aile olmak, arkadaş olmak, sıkılmak, bir süre sonra eğer karşılıklı birbirinize "Çok ayıp oluyor, ben bu gece kocamla beraber olayım" durumları yoksa, seksi unutmak, bu arada hayatını başka şekillerde eğlendirmek" olarak tanımlayan Hülya Avşar, erkeklerin "arada bir" aldatmalarının da evliliğin gidişatını olumlu etkilediği görüşünü savundu.

  Arada bir başka kadınla zevklenmeli

  Hülya Avşar, şunları söyledi: "Bunu erkek olarak başka bir kadınla arada bir zevklendirmek (gerek). O tür erkekler evliliklerinde daha mutlu oluyorlar. Ben kadınlara da söylüyorum, bırakın arada bir yapsınlar. Yapsınlar ki -ama siz duymadan sizi rencide etmeden- çünkü erkek ve kadın bir süre sonra sıkılıyor." hürriyet

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim