Oryantal Didem Kınalı meslek değişikliğine gitti. Geçtiğimiz aylarda albüm çıkaran Didem Kınalı, Yıldız Tilbe'den 2 şarkı aldı. Kınalı, bayramda konser verecek.

İbo Show adlı program ile tanınan ve uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan oryantal Didem Kınalı, mesleğinde değişikliğe gitti.

Ünlü oryantal, geçtiğimiz aylarda bir albüm çıkardı. Ünlü isim, bayramda da konser verecek.

Didem Kınalı, Ramazan Bayramın'ın 3. günü İstanbul'da bir otelde sahne alacak. Dansçılığı da bırakan Kınalı, bundan sonra sadece özel günler ve davetler de dansçılık yapacak. Kınalı ayrıca Yıldız Tilbe'den de iki yeni şarkı aldı.

VALE ŞOKU

Öte yandan Didem Kınalı, birkaç ay önce kapıda aracını park eden otopark görevlisinin aracını alıp gitmesiyle şoka uğramıştı.

Ezgi Mola'dan güzel haber geldi: Hamile Ezgi Mola'dan güzel haber geldi: Hamile

Park etmek için aracı alan otoparkçı, Kasımpaşa'da trafik çevirmesine takıldı. Arabada silah taşıyan görevli, hemen karakola götürüldü.

Olayın ardından soluğu karakolda alan oryantal Didem Kınalı yaşananları şöyle anlattı: "Park etsin diye arabamı verdim, almış gitmiş. Sevgilisini öldüreceğini söylemiş polislere de."

"Arabamda ruhsatsız silah yakalanması beni şoka uğrattı. Kendime gelemedim, sahnem de vardı, iptal oldu."

"Tüm mahallenin tanıdığı biri. 15 yaşında kızı var, onu okutuyor. Bu yüzden yardım etmeye çalışıyoruz hatta. Kızını okutsun diye yardım ettikleri mahalle komşularının yaptığına şaşıran Didek Kınalı, aracını teslim alıp karakoldan ayrılmıştı.