X'den yeni bir hamle daha! Yeni özellik artık kullanılamayacak! X'den yeni bir hamle daha! Yeni özellik artık kullanılamayacak!
Onlyfans, başlangıçta 2020 ilkbahar ve yaz aylarında Covid-19 salgını yüzünden sokağa çıkma yasağı olduğu dönemde müstehcen içerikler üreten kişilerin siteyi kullanmaya başlamasıyla ana akımın dikkatini çekti.

Aboneliğe dayalı sosyal platform, o zamandan beri farklı tarzda içerik üretenlerin para kazanabildiği kendi dünyası olan bir yere dönüştü. Bazı kullanıcıların aile üyelerini platformda paylaştığının iddia edilmesinin ardından konu sosyal medyada gündem oldu..

OnlyFans'ın kapatılması için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) şikayet kampanyası başlatılmıştı.

Şikayetler sonucunda OnlyFans, Türkiye'de yasaklandı.

Konuyla ilgili resmi kaynaklardan henüz bir açıklama gelmedi ancak siteye girmek isteyen kullanıcılar, bağlantılarının güvenli olmadığı uyarısıyla karşılaştı.

ONLYFANS NEDİR?

Only fans ne demek? Onlyfans, 2016 yılında açılmış online bir sosyal platform ve uygulama. Onlyfans’ta insanlar aylık üyelik satın alarak fotoğraf, video, canlı yayın gibi çeşitli içerikleri görüntülüyor.

İçerik esas olarak YouTuber’lar, fitness eğitmenleri, modeller, içerik üreticiler ve tanınmış kişilerin mesleklerinden para kazanmak için oluşturuluyor. Yetişkin içerikler yayınlayan ünlü isimlere de rastladığımız, oldukça popüler bir platform. Only fans politikasına göre, hesap açmak ve içerikleri görüntülemek için yaş sınırı 18. 18 yaş ve üzeri Onlyfans içeriklerini görebiliyor da diyebiliriz.