Muğla’nın Marmaris ilçesinde 3 gün önce meydana gelen cip turu kazasında hayatını kaybeden turistlerin ölmeden önce verdikleri son poz ve tur firması yetkililerinin tura katılan turistlere bulundukları uyarıların görüntüsü ortaya çıktı.

Marmaris’te 5 turistin hayatını kaybettiği korkunç kazada, turistleri taşıyan safari aracı yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda devrilerek karşı yönden gelen otomobille çarpıştı. Ortalık savaş alanına döndü. Feci kazada 5 Iraklı turist hayatını kaybederken, 2 kişi ise yaralandı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı Kaza sonrası polis ekipleri inceleme başlattı. Iraklı turistleri taşıyan cip çekilen görüntülerden sonra yarım saat mola verdiği ve safarilerde de değişiklik yaptıktan sonra ilçe merkezine dönüş yolu esnasında kaza yaptığı belirtildi.

Hayır Lokması Neden Dağıtılır? Hayır Lokması Neden Dağıtılır?

Polisinin incelemesinde ayrıca ölen 5 turist arasında Bağdat'ta Emniyet Görevlisi Mohammed Sattar Jabbar'ın da olduğu iddia ediliyor. Yaralı 2 kişinin tedavisi devam ederken, savcılığın olayla ilgili soruşturması sürüyor.