Ünlüler ve Gönüllüler'in şampiyonluk için mücadele ettiği Survivor All Star bitti. Yarışmada kupayı kaldıran isim Nisa Bölükbaşı oldu. Final gecesinde Nisa'nın birinciliği kadar Acun Ilıcalı'nın Batuhan'ın annesi Gülhayat Karacakaya'ya ettiği sitem damga vurdu.

'OĞLUMUN HAKKI YENDİ'

Ünlü sunucu, Gülhayat Karacakaya'nın Batuhan'ın elenmesinin ardından sosyal medya hesabında yaptığı 'Oğlumun hakkını yiyeler haklarında boğulsunlar. 10 gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki? duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece 'hak' dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri' paylaşımına kayıtsız kalmadı.

Ankara merkezli uyuşturucu operasyonu: 31 tutuklama Ankara merkezli uyuşturucu operasyonu: 31 tutuklama

Canlı yayında "Yarışmacıların aileleri çocukları kazanamadığı zaman bize düşman oluyorlar. Sevgili Batuhan'ın annesi sağ olsun bizi tebrik etmiş, teşekkür etmiş. Buradan Gülhayat Hanım'a selamlar. Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu. Panaromalar suçlu... Bütün ihale de bize kalıyor. Herhalde şunu hiç düşünmüyor; bizim kimden ne çıkarımız olabilir? Biz Batuhan'ı seviyoruz. Batuhan ile ilgili hiçbir problemimiz olmadı. Dediğim gibi anneler, babalar evlatları için daha hassas davranıyorlar. Geçen sene Aleyna'nın annesi bu konuda maşallah çok aktifti. Bu sene de Batuhan'ın annesi finali güzel yaptı." diyen Acun Ilıcalı, Survivor Extra programında iddialara tek tek yanıt verdi.