• BIST 110.248
 • Altın 155,412
 • Dolar 3,8262
 • Euro 4,5259

  Ödüller sahiplerini buldu

  13.06.2009 17:17
  Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen basın ödülleri yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.
  Ödüller sahiplerini buldu
  Ödüller sahiplerini buldu Ödüller sahiplerini buldu Ödüller sahiplerini buldu

  Forum Aydın Alışveriş merkezi Zeytin Meydanı"nda düzenlenen ödül törenine Aydın Vali Vekili Celal Ulusoy, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hulusi Akşit, basın dostları geceye sponsor olan Multi Türk Mall yetkilileri ile ödül alan basın mensupları katıldı.
  Ödül töreninde konuşan Aydın Vali Vekili celal Ulusoy, ödül alan almayan tüm basın çalışanları kutlayarak, basının en az kendileri kadar önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi. İlk çağlardan bu yana, insanların haberleşmeye büyük önem verdiğini, ancak şu anda gelişen teknoloji, ile birlikte haber alma ve haberleşmenin önem ve hızının daha da arttığını ifade eden Aydın Vali Vekili celal Ulusoy, “Cevremizde olup biten her şeyi fedakar basın çalışanlarımız sayesinden haberdar olabiliriz. Hepimiz de nerde ne odluğunu merak ederiz. Özellikle yerel basın çok daha önemlidir. Ülkemizden evimizden uzak bir yerlere gitsek dahi basınımız aracılığı ile nerde ne olduğundan hep haberdar oluruz. Bu önemli görevi yerine getiren tüm basın çalışanlarımızı yürekten kutluyorum” dedi.
  Yapılan konuşmaların ardından Aydın gazeteciler Cemiyeti 2008 yılı basın ödülleri sahiplerine dağıtıldı. 2008 Yılı Basın Ödülleri, İl Ödül Jürisi Özel Ödülleri, AGC Yönetim Kurulu Özel Başarı Ödülleri ile Hasan Tahsin, Nezih Demirkent, İsmail Sivri, Mustafa Kemal Yılmaz, M. Ali Akkar, M. Ali Balıkçı ve Hulusi Akşit Özel Başarı Ödülleri'nden oluştu. Gecede İHA Aydın Bölge Müdürü İbrahim Kılınç ve Sabah gazetesi İl Temsilcisi Erdal Karakavrukoğlu"na "Genel Haber” dalında, İHA Aydın Muhabiri Mehmet Barlas"a “Fotoğraf” dalında ve İHA Sivas Muhabiri İsmail Güneş"e “Özel Başarı Ödülü” kategorisinde, “Spor Haberi” kategorisinde AA İl Temsilcisi Suat Deniz "e En İyi Kameraman” kategorisinde ise TRT Aydın Kameramanı Ergun Uyar"a ödül verildi.
  Gecede yerel ve ulusal yayın yapan günlük, 15 günlük ve aylık gazete, televizyon ve radyolar kategorilerinde 24, İl Ödül Komisyonu Jüri Özel ödülleri olarak 3 ve AGC Yönetim Kurulu Özel Başarı Ödülleri olarak da 8 basın mensubuna olmak üzere toplam 35 kişi ödüllendirildi.
  Gecede ödül alan gazetecilere plaketleri protokol üyeleri tarafından verildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim