• BIST 108.673
 • Altın 153,107
 • Dolar 3,8275
 • Euro 4,5102

  Oda'dan tasarruflu kutlama

  05.12.2008 20:45
  Amerika’da başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik kriz özel sektörlerde olduğu gibi çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarını da tasarruf tedbirlerini yöneltti.
  Odadan tasarruflu kutlama
  Oda'dan tasarruflu kutlama Oda'dan tasarruflu kutlama Oda'dan tasarruflu kutlama

  Bir çok resmi ve özel kurumda elektrikten suya, telefondan ulaşıma kadar değişik şekillerde tasarruf tedbirleri uygulanırken, Aydın Ziraat Odası Yönetimi de tasarruf tedbirleri kapsamında 8 kişinin adının yer aldığı özel hazırlanmış tebrik kartı ile çiftçilerin ve protokolün hem Kurban Bayramı"nı hem de yaklaşan yeni yıllarını kutladı.
  Yaşanan kuraklık, üretim giderlerinin artması ve ürünlerin de satış fiyatlarının düşmesi nedeniyle özellikle Aydın bölgesindeki çiftçilerin zor günler yaşadığını kaydeden Aydın Ziraat Odası Genel Sekreteri Zeki Sarıoğlu, “Geleneksel olarak Ziraat Odası olarak çiftçilerimizi dini ve milli günlerde kart gönderiyoruz. Hem bizim hem de çiftçilerimiz için bu konu önem arz ediyor. Ancak yaşanan ekonomik krizlerinde etkisiyle çiftçilerimizi hem en iyi şekilde temsil etmek hem de çiftçilerimizin parası sayılan oda kaynaklarını en iyi şekilde kullanmak zorundayız. Bu nedenle ardı ardına kutlayacağımız Kurban Bayramı ve yeni yılı aynı kart ile kutluyoruz. Bu şekilde hem posta ücretlerinde, hem de matbuat ücretlerinde ciddi tasarruf sağlıyoruz” dedi. Çiftçiler odanın bu uygulamasını memnuniyetle karşıladıklarını belirttiler.
  Aydın Ziraat Odası tarafından özel bastırılan ve üzerinde Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Posacı, Yönetim Kurulu Başkanı 2. Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, Muhasip Üye Suat Uğurlu, Genel Sekreter Zeki Sarıoğlu ve üyeler Arif Gürdal, Ali Fuat Çetin, Mustafa Altınok ve Asım yaşar"ın isminin yer aldığı kartta “Mübrek Kurban Bayramınızı ve yeni yılınız en içten dileklerimizle kutlar, sağlık esenlik ve mutluluklar dileriz” ifadelerine yer verildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim