Sitare, Zeynep'e oynadığı oyun için vicdan azabı çekiyor. Müjgan ise kızının Zeynep olduğunu öğreniyor.

Ajansın önünde Melek ile karşılaşan Kadir, peşinden koşarak konuşmaya çalıştı. Melek ise Kadir'i tanımamazlıktan geldi ve etraftakilere Kadir'in kendisini taciz ettiğini söyledi. Çevredeki vatandaş ise Kadir'in üzerine yürüdüğü sırada Melek kaçtı. Hemen Sitare'yi arayan Melek, Kadir'in başına açtığı belayı anlatıp, hızlıca gidip kurtarmasını söyledi. O sırada ajansa giden Doruk, Kadir'i çaresiz görünce yanına koştu. Kadir'in başına toplanmış olan vatandaşı dağıtan Doruk, Kadir'i alıp eve götürdü.

Ajansta yanlışlıkla Doruk'a, Ozan ile olanları anlatan Zeynep, anlattığı kişinin Doruk olduğunu görünce afalladı. Doruk ise Zeynep'e, Ozan'ın başka sevgilisi olduğunu söyledi.

Doruk'un yanından çıkan Zeynep, Ozan ile karşılaştı. Ozan'a, Doruk'un söylediklerini söyleyip, evinde nasıl çıplak sızdığını sordu. İntikam yemini eden Ozan, Zeynep'in bir şey hatırlamadığını anlayan Ozan, o gece birlikte olduklarını söyledi. Zeynep her ne kadar inkar etse de, Ozan, üzerine basa basa bir şeyler yaşadıklarını söyledi. Durumu sindiremeyen Zeynep ağlayarak Ozan'ın yanından gitti.

Tuvalete giden Zeynep, içeri girer girmez sinir krizi geçirdi. O anda Melek'te içeride olunca, Zeynep'in o haline çok şaşırdı. Zeynep'in yanına giden Melek, neler olduğunu anlamak için konuşmaya çalıştı. Zeynep ise Melek'e sarılarak gece Ozan ile yaşadıklarını utana utana, gözyaşları içinde anlattı.

Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor

Ajansa gelen Sitare, Melek'ten neler olduğunu öğrenmek istedi. Zeynep ile Ozan'ın ilk gecesini anlatan Melek, tüm detaylarını Sitare'ye aktardı. Sinirleri bozulan Sitare, kibarca Melek'i odasından kovup Ozan'ın afişlerini yere fırlattı. Ajanstan çıkan Ozan'dan hesap sormak için yanına giden Sitare, Ozan ile konuşamadı.

Akşam Ozan ile buluşup Zeynep'e yaptıklarının hesabını soran Sitare, sinirlerine hakim olamayıp Ozan'a tokat atmaya çalıştı. Suçunu kabul eden Ozan, en az kendisi kadar Sitare'nin de suçlu olduğunu söyledi.

Sitare'nin yanından ayrılan Ozan, soluğu Zeynep'in yanında aldı. Kadir, Ozan'ın geldiğini görünce içeri davet etti. Son derece sinirli olan Zeynep, Ozan'a oldukça sert davrandı. Ozan ise kalkarken kapı önünde hesaplaşan Zeynep, Ozan'a inanmadığını ve o gece yaşananların isteyerek olmadığını söyledi. Ozan ise Doruk'u kıskandırmak için kendisini kullandığını söyleyerek Zeynep'i suçladı.

Uzun süredir Mine ile Zeynep'in anlaşamaması Mine'nin, Zeynep'e kin beslemesine neden oldu. Sitare'nin de Zeynep'i çok koruması Mine'yi korkuttu ve Kadir'in uyuşturucu haberinde Zeynep'in adının geçmemesi için elinden geleni yapan Sitare'yi bile zora sokacak bir şey yaptı. Magazinci bir arkadaşını arayan Mine, Zeynep'in babasının uyuşturucu kuryesi olduğunu söyledi.

Mine'nin yaptırdığı haber kısa süre içinde herkesin kulağına gitti. Ajansta personel çıkarma kararı verdi ve sadece Ozan ile Zeynep kalacak dedi. İşten çıkarılan ajans çalışanları galeyana gelin Zeynep'in babasının haberini daha uzun süre gündem kalması için hırs yaptı. İşten çıkarılan fenomenleri sakinleştirmeye çalışan Müjgan, habere bakmak istedi. Haberde Zeynep'in babasını gören Müjgan, kızının da kim olduğunu anlamış oldu.

DHA