Antalyaspor'da yeni sezon çalışmaları başladı. Nuri Şahin'le 5 yıllık bir projeye imza atan Antalyaspor, geçtiğimiz sezonun son 16 lig maçında yenilmeyerek müthiş bir seri yakalamıştı. Şahin yeni sezon için de takımı güçlendirecek hamlelere başladı.

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi gözler Ersin Destanoğlu ve Altay Bayındır'da! Hem kendilerini hem takımlarını kurtaracaklar Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi gözler Ersin Destanoğlu ve Altay Bayındır'da! Hem kendilerini hem takımlarını kurtaracaklar
Eski milli yıldız ve Nuri Şahin'in Almanya'dan yakın arkadaşı Ömer Toprak, Antalyaspor yolunda.Borussia Dortmund'ta beraber top koşturduğu Nuri Şahin'le beraber çalışmaya sıcak bakan Toprak, Antalyaspor ile her konuda anlaşma sağladı.Taraflar 2 yıllık sözleşme imzalayacak ve yakın zamanda transfer duyurulacak.32 yaşındaki Ömer Toprak, kariyerinin en iyi dönemlerinde Süper Lig devleriyle anılmış ancak transferi gerçekleşmemişti. Tecrübeli stoperin ilk Türkiye macerası Antalyaspor ile olacak.Ömer Toprak, 2019 yılında Dortmund'dan Bremen'e Transfer olmuştu. Milli futbolcu Bremen formasıyla 36 Bundesliga ve 21 Bundesliga 2 maçına çıktı.