Cem Özer geçtiğimiz günlerde “Maddi imkanı olmayanlar ürüyor da ürüyor, adam asgari ücret alıyor, yedi çocuk yapıyor, padişah mısın sen?” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bua çıklamasıyla tepki çeken Cem Özer'in eski eşi Nurgül Yeşilçay'dan da tepkig ördüğü iddia edildi. Cem Özer canlı yayında açıklamada bulundu.

Yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündem olan Cem Özer, bu kez ‘çocuk yapmayın’ çıkışıyla çok konuşuldu. İki çocuğunun da istemeden olduğunu belirten Özer’in sözleri sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

'ADAM ASGARİ ÜCRET ALIYOR, YEDİ ÇOCUK YAPIYOR'

Cem Özer, geçtiğimiz günlerde Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin’in sorularını cevapladı. Aile hayatıyla ilgili konuşan Özer, maddi imkanları kısıtlı ailelerin çok çocuk yapmasını doğru bulmadığını dile getirdi.

Ünlü oyuncu açıklamasında “Maddi imkanı olanlar daha az ürüyor, maddi imkanı olmayanlar ürüyor da ürüyor. Adam asgari ücret alıyor, yedi çocuk yapıyor. ‘Soyum yürüsün’ mantığıyla üremek saçma! Padişah mısın sen?” şeklinde konuştu.

'İKİ ÇOCUĞUM DA İSTEMEDEN OLDU'

Özer, “Siz neden çocuk yaptınız o halde?” sorusuna ise “İkisi de istemeden oldu. Yani niyetlenerek yapmadık” cevabını verdi.

'BÖYLE BİR ŞEY OLMASI MÜMKÜN MÜ?'

Özer'in sözlerinden rahatsız olan Nurgül Yeşilçay'ın eski eşini arayarak "Bunlar nasıl sözler? Oğlunun ne hissedeceğini düşünmeden konuşuyorsun?" dediği iddia edildi.

Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Cem Özer, Nurgül Yeşilçay ile tartıştığı iddiasını yalanlayarak şunları söyledi:

'BİRİNİN GERÇEKLERİ DİLE GETİRMESİ LAZIM'

"Biz gençken çok romantik ve çok güzeldik" diyen Özer, sözlerine şöyle devam etti;