Söke Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Vekili Yeliz Öztürk ve eşi Mehmet Öztürk'ün oğulları İlyas Can için düzenledikleri nişan törenine, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Muhammet Ali Künkcü, Antalya Kuaförler Odası Başkanı Tolgahan Demir, Söke Kuaförler Odası Başkanı Yılmaz Demiryürek, Söke Lokantacılar Odası Başkanı Bülent Usta, Söke Elektrikçiler Odası Başkanı Güngör Gümüş, Başkan Vekili Cihan Ünsel, Söke Demirciler Odası Başkanı Ahmet Tokmakoğlu, Söke Ülkü Ocakları Başkanı Onur Şahin ve çok sayıda davetli katıldı.

Söke'de trafikte tartıştığı şahsı silahla yaralayarak kaçtı, jandarmaya yakalandı Söke'de trafikte tartıştığı şahsı silahla yaralayarak kaçtı, jandarmaya yakalandı

"HUZUR, SAĞLIK VE BAŞARI SİZİNLE OLSUN" 

Törende evliliğe ilk adımı atan genç çiftin yüzüklerini AYESOB Başkanı Muhammet Ali Künkcü taktı. 

Genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Künkcü, “Nişanınızın, sevgi ve bağlılığınızın bir simgesi olarak, hayatınız boyunca sürecek bir mutluluğun başlangıcı olmasını temenni ediyorum. Birlikte atacağınız adımların, her daim huzur, sağlık ve başarı ile dolu olmasını dilerim." dedi.


Öztürk ve Aydınca ailelerinin konuklarıyla yakından ilgilendiği nişan töreninde genç çift ve arkadaşları gecenin geç saatlerine kadar oynayarak doyasıya eğlendi.

1A7Bc4Bf 34B4 44F2 8C80 B3D112641372