Ülkemizin en önemli komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, Netflix ile olan ortaklığını büyütmeye karar verdi.

iPhone 14 Pro şimdi de düşük sinyal kalitesi sorunuyla gündemde iPhone 14 Pro şimdi de düşük sinyal kalitesi sorunuyla gündemde
Ülkemizde birçok video akış platformu olsa da, Netflix gerek pazara ilk giren isimlerden biri olmanın gerekse de küresel anlamda bir marka haline gelmenin verdiği güçle, Türkiye’deki tartışmasız lider isim konumuna yükseldi. Üstelik ünlü platform, yaptığı yeni anlaşmalar sayesinde konumunu her geçen gün biraz daha sağlamlaştırıyor.

Cem Yılmaz hayranları için uzun yıllar tatlı bir hayal olarak görülen Erşan Kuneri karakterinin ete kemiğe bürünmesine aracılık etmesiyle bir anda bu kitlenin tüm spot ışıklarını üzerinde toplayan Netflix, arkasına aldığı bu rüzgarı kaybetmek istemiyor. Bu nedenle geçtiğimiz saatlerde bir açıklama yapan medya şirketi, Erşan Kuneri’nin 2. Sezonu için anlaşıldığını resmen duyurdu.

Üstelik Amerikalı medya devinin paylaştığı tek güzel haber bununla da sınırlı kalmadı. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Cem Yılmaz ile 6 yeni proje için daha anlaşıldığı ifade edilirken, bu projelerin film, dizi ve stand-up gösterilerinden oluşacağı belirtildi.

Her ne kadar bu iki haber Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğmuş olsa da, yeni projeler hakkında detaylı açıklamaların sonraya bırakılması, ünlü komedyenin hayranlarını biraz üzdü. Öte yandan şu an bu platformda yer alan yerli yapımlar klasmanında en çok izlenen dizi olmayı başaran Erşan Kuneri’nin 2. Sezonu, 2023 yılında Netflix kütüphanesine dahil edilecek.