Bursa Gemlik merkezli depremlerde uyarı mesajı geldi Bursa Gemlik merkezli depremlerde uyarı mesajı geldi

Mağazalar popüler Netflix şovlarına dayalı ürünler satacak, böylece her zaman hayalini kurduğunuz Lincoln Avukat kahve kupasını sonunda alabileceksiniz. Netflix House tesisleri aynı zamanda yemek ve özel olarak seçilmiş canlı deneyimler de sunacak.

İkinci noktaya gelince, ilk iki lokasyonda Squid Game'e dayalı bir engelli parkur yer alacak. Bu, dizinin modern kapitalizme yönelik acımasız hicivinin amacını gözden kaçırıyor gibi görünüyor ancak 2021'de dünyayı kasıp kavurduğundan beri bu durum normal.

Netflix House ayrıca hayranlarını heyecanlandırmak için popüler şovlara ve canlı performanslara dayanan dönüşümlü sanat enstalasyonlarıyla da gurur duyacak. Ek olarak, tesis bünyesindeki restoranda, yayıncının önceden hazırlanmamış birçok gıda bazlı reality şovunda orijinal olarak yer alan mutfak ve içecekler sunulacak. Menü, hızlı gündelik yemeklerden üst düzey yemeklere kadar değişecek.

İlk iki lokasyonun 2025'te ABD'de açılması bekleniyor ancak Netflix tam lokasyon vermedi, daha sonraki bir tarihte daha fazla küresel satış noktası gelecek.

Şirket hala menüler, konumlar ve diğer her şeyle ilgili ayrıntıları tamamlıyor. Sonuçta dükkanın açılmasına bir yıldan fazla süre var.