• BIST 109.156
 • Altın 153,298
 • Dolar 3,8173
 • Euro 4,5053

  Nazilli'de seçim çalışmaları

  20.03.2009 15:57
  Demokrat Parti (DP) Nazilli Belediye Başkan Adayı Mustafa Acar ve partililer Uğur Soğutma Fabrikasını ziyaret ederek çalışan işçilerden destek istedi.
  Nazillide seçim çalışmaları
  Nazilli'de seçim çalışmaları Nazilli'de seçim çalışmaları Nazilli'de seçim çalışmaları

  Fabrika ziyareti sırasında Mustafa Acar ve partililere Uğur Grubu Genel Koordinatörü A. Gültekin Kılınç rehberlik ederek fabrikayı gezdirdi.
  Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte daralan zamanla yarışan siyasiler Nazilli"de adım atmadık yer, destek istenmedikleri seçmen bırakmamak için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Yerel seçimlere büyük bir iddia ile giren Demokrat Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan Adayları Mustafa Acar, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları ile Nazilli"nin en fazla işçi barındıran, Uğur Soğutma Fabrikasını ziyaret ettiler. Partilere fabrika ziyareti sırasında rehberlik eden ve tüm fabrikayı gezdirerek tanıtım yapan Uğur Grubu Genel Koordinatörü A.Gültekin Kılınç ve beraberindeki NTO Meclis Başkanı Enes Öğünçlü ile birlikte adaylara seçimlerde başarılar diledi.
  Nazilli"nin geleceği açısından istihdamın ve yatırımların çok önemli olduğunun altını çizen aynı zamanda Nazilli Ticaret Odası Başkanı olan Gültekin Kılınç, “Nazilli"mizin gelişmesi için yatırımların bilinçli ve geleceğe yönelik yapılması çok önemli. Biz Uğur Grubu olarak elimizden geldiğince geleceğin nabzını tutarak yatırımlarımızı yapıyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız aralıksız bir şekilde sürüyor. İstihdam ve iş alanlarının artması açısından Organize Sanayi Bölgesinin bir an önce faaliyete geçmesi için ilk yatırımı yapan ve emek sarf eden ilk firmayız. Bizimle birlikte diğer firmalar da yatırımlarına başladılar. Birkaç yıl içerisinde OSB"de yeni fabrikalar faaliyete başlayacak. Seçimlerin ardından gelecek yeni belediye yönetiminin de destek vermesi ile Nazilli"mizin geleceğini parlak görmek istiyoruz. Bizler iş adamları olarak, Nazilli Ticaret Odası olarak, Nazilli"de yaşayan birer birey olarak elimizden gelen her çabayı azami ölçüde sarf edelim. Seçimlerde sizlere başarılar diliyorum. Ve Nazilli için her partinin seçimlerden sonra el ele vereceğine yürekten inanıyorum” dedi.
  Belediye Başkan Adayı Mustafa Acar ve DP"li diğer adaylar hep birlikte işçilerle birlikte öğle yemeği yedikten sonra fabrikadan ayrıldılar.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim