• BIST 109.097
 • Altın 153,413
 • Dolar 3,8257
 • Euro 4,5096

  Nazilli'de kobilere kredi

  13.06.2009 12:47
  Nazilli Ticaret Odası ile Garanti Bankası Nazilli Şubesi arasında imzalanan protokolle KOBİ’lere uygun kredi imkanı sağlanacak.
  Nazillide kobilere kredi
  Nazilli'de kobilere kredi Nazilli'de kobilere kredi Nazilli'de kobilere kredi

  Nazilli Ticaret Odası ile Garanti Bankası-Nazilli Şube Müdürlüğü arasında kredi anlaşması imzalandı. İmza törenine Nazilli Ticaret Odası Başkanı A. Gültekin Kılınç, NTO. Meclis Başkanı Enes Öğünçlü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Özova ile Yönetim Kurulu üyelerimiz Ramazan Canatan ve Mustafa Özmen ile Garanti Bankası Nazilli Şubesi Müdürü M. Bülent Aslan katıldılar. Garanti Bankası Nazilli Şubesi Müdürü M. Bülent Aslan, Nazilli Ticaret Odası Başkanı A. Gültekin Kılınç ve Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Enes Öğünçlü tarafından imzalanan anlaşma kapsamında, Garanti Bankası, Ticaret odasına kayıtlı üye KOBİ"lere, uygun faiz ve geri ödemeli krediler sunacak.
  Yapılan anlaşma gereğince Nazilli Ticaret Odası üyeleri, Garanti Bankası"nın yüzde 1.84"e varan avantajlı faiz oranlarından yararlanabilecek. Kullanılan kredilerin geri ödemesi 60 aya kadar vadede eşit taksitlerle yapılabilecek. NTO. Üyeleri Ticaret Odasından alacakları Kayıt Belgesi ile Bankamızdan Kredi talebinde bulunabilecekler” dedi.
  Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Gültekin Kılınç yaptığı konuşmada; “ Bizim Garanti Bankası ile imzalamış olduğumuz bu kredi protokol sözleşmesi Türkiye"nin krizden çıkmakta olduğunun çok önemli bir göstergesidir. Uluslararası piyasalarda ülkemizin kredibilitesinin yok olduğu dönemlerde bu olanağı görmeyi hayal bile edemiyorduk. Ülkemizdeki finansal yapının güçlenmesi tüccar ve sanayiciye yeni ve uzun vadeli borçlanma ve kaynak imkanı sağlamaktadır. Odamızca ilk defa 5 yıl vadeli kredi sözleşmesi imzalanması, bizlerin ekonominin toparlanıp tekrar büyümeye giden bir yapıda olduğu inancımızı arttırmaktadır. Nazilli Ticaret Odası olarak amacımız; oda üyelerimize yeni finansman kaynakları sağlayarak işyerlerinin soluk almasına yardım etmek, gençlerimize yeni iş imkanları sunmak, çalışanlarımızın işini kaybetme endişesi yaşamadan geleceğe güvenle bakmasını ve geleceğimize sağlam adımlarla yatırım yapılmasını sağlamaktır” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim