Nazilli Ticaret Borsasının yeni hizmete açılan hizmet binasında yapılan seçimlerde 313 üye oy kullandı. Mevcut Başkan Nurettin Kırlıoğlu 216 üyenin oylarını alarak güven tazelerken, rakibi Murat Kaplan ise 94 oyda kaldı. 3 oy ise geçersiz sayıldı.

Seçimlerde 322 borsa üyesinden 313 üye sandık başına giderek oylarını kullandı.

Mevcut Başkan Nurettin Kırlıoğlu 216 üyenin oylarını alarak güven tazelerken, rakibi Murat Kaplan ise 94 oyda kaldı. 3 oy ise geçersiz sayıldı.

Yeniden Başkan seçilen Kırlıoğlu, seçim sonucunun hayırlı olmasını dileyerek, “Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Doğru yoldan, haktan, adaletten ayrılmadılar. Siyasetin ve medyanın karalamasından uzak durdular. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum. Ben, ‘Borsamız üyeleri gereken cevabı sandıkta verecekler demiştim. Bu günde üyelerimiz gereken cevabı sandıkta verdiler. Ben, hep sustum, sandığı bekledim. Sandık, bunun cevabını verdi. Karalamayla bir şey olmaz. Yaparsan olur bu iş. Bizim yaptıklarımız ortada. Her şey ortada. Üyelerimiz de bu yaptıklarımızı zaten görüyorlar. Bunun içinde gereken cevabı sandıkta verdiler” dedi.

Bozdoğan'da aranan cinsel istismar suçlusu sonunda yakalandı Bozdoğan'da aranan cinsel istismar suçlusu sonunda yakalandı

WhatsApp Image 2022-10-01 at 21.50.12WhatsApp Image 2022-10-01 at 21.49.44