• BIST 106.846
 • Altın 271,509
 • Dolar 5,7268
 • Euro 6,3392

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın danışmanına kıyak yaptığı iddia edilmişti o isim açıklama yaptı

  04.06.2019 08:22
  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın Kerem Yıldırım’ı danışmanlık görevine getirerek 4 bin lira maaşa bağladığı ve Özcan’ın ayrıca 23 Nisan Parkında bulunan Ramazan eğlencelerinin organizatörlüğünü de Yıldırım’a verdiği ve danışmanın bu organizasyondan 40 Bin TL gelir elde ettiği iddia edilmişti. Kerem Yıldırım açıklama yaptı.
  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın danışmanına kıyak yaptığı iddia edilmişti o isim açıklama yaptı
  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın danışmanına kıyak yaptığı iddia edilmişti o isim açıklama yaptı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın danışmanına kıyak yaptığı iddia edilmişti o isim açıklama yaptı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın danışmanına kıyak yaptığı iddia edilmişti o isim açıklama yaptı

  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın Kerem Yıldırım’ı danışmanlık görevine getirerek 4 bin lira maaşa bağladığı ve Özcan’ın ayrıca 23 Nisan Parkında bulunan Ramazan eğlencelerinin organizatörlüğünü de Yıldırım’a verdiği ve danışmanın bu organizasyondan 40 Bin TL gelir elde ettiği iddia edilmişti.

  Kerem Yıldırım, Aydınpost Haber Servisine açıklama yaptı.

  Yıldırım yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

  "Kamuoyuna;

  Ramazan Ayı boyunca "Naziilli'de Ramazan Bir Başka Güzel" ana temasıyla Naziili Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz 23 Nisan Parkı'ndaki etkinliklerimize halkımızın gösterdiği yoğun katılım ve ilgiye, bu etkinliklerimizin yapılmasında emeği geçen başta Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan'a, Belediye Başkan Yardımcımız Mert Öreroğlu'na, tüm sanatçılara, çalışanlarımıza, sponsorlara ve esnaflarımıza teşekkür ederim. 

  Yıllardır atıl bir şekilde duran 23 Nisan Parkı'nı canlandıran, Ramazan'a ayrı bir anlam katan bu çalışma belediyemizin kasasından bir kuruş dahi çıkmayacak şekilde özel bir şirketle protokol yapılarak gerçekleştirilmiştir. Stand kiralama ve sponsorluk bedellerini gelir olarak şirketin toplayacağı, tüm diğer giderlerin (etkinliklerin, sanatçı bedellerinin, şişme oyuncakların, konaklamaların, ulaşım, reklam, branda afiş giderleri de dahil olmak üzere her masrafın) yine şirket tarafından yapılacağı bir protokol ile imza altına alınmıştır. Yapılan etkinlikler kapsamında Semazen, Orta Oyun, Meddah, Hacivat Karagöz, vb. oyunlar, sihirbaz, ateşbaz vb. gösteriler, konserler ve bir dizi sosyal aktivite her gece profesyonel ekipler tarafından yaklaşık 30000'nin üzerinde Nazilli hemşehrilerimize sahnelenmiş, aynı alana şişme oyun parkurları kurularak 15000'nin üzerinde çocuğumuzun ücretsiz her gece bu imkandan faydalanmaları sağlanmıştır. Kamuya hiçbir yük getirmeyen bu güzide organizasyonun sorumluluğu da Sayın Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan'ın seçim sonrasında resmi olarak danışmanı olmam nedeniyle şahsıma verilmiştir. Bu şirketle şahsımın hiçbir ticari bağı veya faaliyeti yoktur. Bu konuyla alakalı birkaç haber sitesinde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Belediyemizde aldığım resmi danışmanlık görevi ve ücreti dışındaki tüm bilgiler ve iddialar asılsızdır. Kamuoyuna duyurulur."

  470265.jpg

  Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

  Diğer Haberler
  Aydınlı öğrenciler ara tatilde hem eğleniyor, hem öğreniyorAydınlı öğrenciler ara tatilde hem eğleniyor, hem öğreniyorMilli Eğitim Bakanlığı tarafından 2019-2020 Eğitim Öğretim yılından başlamak üzere ilk kez uygulamaya konan “Ara Tatil” de Aydın genelinde 180 bin 452 öğrenci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan etkinlik planlaması dahilinde hem eğleniyor hem de öğreniyor.Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilim Akademisi ve Tasarım Beceri Atölyeleri Merkezi’nde öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, atölyelerde etkinliklere katılan öğrencilerle sohbet etme fırsatı buldu.El Sanatları ve Çömlek Atölyesi, Robotik Kodlama, 3D Yazıcı ve Tasarım Atölyesi, Ahşap Atölyesi ve Greenbox Atölyesi’ nde, ara tatilin ilk gününde dönüşümlü olarak yaklaşık 120 öğrenci atölyeleri ziyaret ederek yararlanma imkanı buldu.Ara Tatil etkinlikleri için öğrencilerin ziyaret ettikleri bir diğer yer ise Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cahit Arf Matematik Bilim ve Medeniyet Müzesi oldu.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim