Edinilen bilgiye göre; Nazilli ilçesi Arslanlı Mahallesi’nde bulunan akaryakıt istasyonundan akaryakıt alıp dinlenen şahıs, bir süre sonra mola verdiği istasyonda ceketini unuttuğunu fark etti. Bunun üzerine hemen geri dönen şahıs ceketini teslim alırken, yaptığı kontrolde ceketinin cebinde bulunan kredi kartları ve ehliyetinin olmadığını fark etti. Şahsın şikayeti üzerine çalışma yapan jandarma ekipleri istasyonun kameralarına inceledikten sonra işyeri çalışanı A.T.’yi şüpheli olarak gözaltına aldı.

Sultanhisar eski Başkan Ünal, Halefi Yıldırımkaya’yı topa tuttu Sultanhisar eski Başkan Ünal, Halefi Yıldırımkaya’yı topa tuttu

Olayın haber olmasından sonra herkesin kendilerini arayıp tepki gösterdiğini belirten Ahmet Işıklı isimli şahıs, “Bu bölgede 2 tane akaryakıt istasyonu var. Herkes bizi tanıyor ve herkes bizi arayıp olayı bizim gerçekleştirdiğimizi zannederek tepki gösteriyor. Bahse konu olay bizim istasyonda yaşanmadı ve bizler de kimsenin bir şeyini almadık. Bu olayla hiçbir bağlantımız yok” diye konuştu.

AW082909_03AW082909_02