• BIST 100.237
 • Altın 280,080
 • Dolar 5,7344
 • Euro 6,3129

  Mustafa Cengiz konuşuyor!

  11.09.2019 16:11
  Galatasaray’da eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı başladı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, divan kurulu toplantısında açıklamalar yapıyor... Cengiz, Dursun Özbek'in açıklamalarına yanıt verdi
  Mustafa Cengiz konuşuyor!
  Mustafa Cengiz konuşuyor! Mustafa Cengiz konuşuyor! Mustafa Cengiz konuşuyor!


  Galatasaray’da eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı başladı. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, gündem maddelerini okuyarak toplantıyı başlattı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, divan toplantısında açıklamalar yapıyor.

  Cengiz'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:  "Sadece Dursun Özbek'e cevap vereceğim. Dursun Özbek, Riva ve Florya'nın Galatasaray'ı kurtarma projesi olduğunu ama yönetimimizin doğru yönetmediğini ifade etti. Florya'yı neden taşımadınız?' diyor. Kemerburgaz'a geçmek için elimizden geleni yaptık. Süreç 18 aydır sürüyor. Acaba eski yönetim Kemerburgaz'ı Florya'yı karşı alırken 1 kere gidip baktı mı?"

  "Arkadaş biz çıkamıyoruz, hukuksal süreç nedeniyle çıkamayız. Para yok demişim, öyle bir şey demedim. Kemerburgaz'a gidemeyince Florya'yı geliştirelim dedik. Sözlü mutabakat yaptık. Bugün toplanacaktık, divan nedeniyle ertelendi"  DURSUN ÖZBEK NELER DEMİŞT?

  Galatasaray Eski Başkanı Dursun Özbek, divan kurulu toplantısında açıklamalar yapmış ve şunları söylemişti:

  "Galatasaray Divan üyesi olarak bir önerim var. Galatasaray Divan'ı olarak buradan taa Florya'ya, Riva'ya, Beşiktaş'a, Kadıköy'e, Kayseri'ye uzanacak bir alkış istiyorum. Bu ses, Divan'ın sesidir. Duyan duyacaktır.

  "8-9 AY DİYORLAR HALA ÖDENMEDİ"

  'Dursun Özbek kulübü soyup soğana çevirdi' diyorlar, el insaf! Siz muhasebe bilmez misiniz? Hesaptan kitaptan anlamaz mısınız? Sayın başkan ile konuştuk, bana olan borcun ödeneceğini söyledi ama aradan 8-9 ay geçti, hala ödenmedi"

  "Dursun Özbek kulübe haciz gönderdi' dediler, bu haberi yapan da başkan Mustafa Cengiz'in memleketlisi bir gazeteci. Dursun Özbek'in hangi haciz evrakı varsa çıkıp göstersinler."

  SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR...

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim