SHOW TV'nin sevilen dizisi 'Aziz'in başrolünde yer alan Murat Yıldırım, kendisi hakkında çıkan 'projeye dönmeyecek' iddialarına cevap verdi.

Bakan Bozdağ açıkladı: Başörtüsü teklifini pazartesi günü sunacağız Bakan Bozdağ açıkladı: Başörtüsü teklifini pazartesi günü sunacağız
Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Aziz'in başrol oyuncusu Murat Yıldırım'dan ayrılık haberlerine jet yanıt geldi. Yurt dışına gitmesinin ardından hakkında çıkan 'diziden ayrılacak' haberlerine sosyal medya hesabından cevap veren ünlü oyuncu, "Size 'Aziz' dizisinin yepyeni ve güçlü bir hikaye ile döneceğinin sözünü verebilirim, sevgiler." dedi.

Ünlü oyuncu, "Size 'Aziz' dizisinin yepyeni ve güçlü bir hikaye ile döneceğinin sözünü verebilirim, sevgiler." dedi

Murat Yıldırım'ın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Herkese merhaba, bazı haberler gördüm diziye dönmeyeceğime dair... Bunlar doğru değil. Sevgili Eylem Canpolat kalemini çok beğendiğim ve aynı zamanda sevdiğim bir arkadaşım. Halasını kaybettiği için ve hali hazırda başka bir senaryo da yazdığı için bize yardımcı olamayacağını söyledi hepsi bu. Ben de tahmini 22 Ağustos gibi işimin başındayım. Size 'Aziz' dizisinin yepyeni ve güçlü bir hikaye ile döneceğinin sözünü verebilirim, sevgiler.