AYM’den Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine iptal kararları AYM’den Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine iptal kararları
Müge Boz ile eşi Caner Erdeniz kızları Vina'yı 2019'da kucaklarına almıştı. Bu sıralar kızı pek uyumayan ünlü oyuncu içini sosyal medyada takipçilerine döktü.

Müge Boz 4 yaşındaki kızı Vina'nın akşamları uyumamasından şikayetçi. Oyuncu, çocuğunun yatmamak için sürekli ağladığını belirtti. İçini gece yarısı sosyal medyaya döktü.

'CANIMA TAK ETTİ'

Takipçileri ile dertleşip "Bu annelik olayı hiç de kolay değil. Vina'nın uyku sorunu artık canıma tak etti. Tam 2 saat 15 dakika ağladı. Ama ne ağlamak! Sanki boğazlıyorlar" dedi.

'HIÇKIRARAK AĞLADIM'

Boz sözlerine şöyle devam etti:

"Sinirlerim öyle bozuldu ki, evden çıkıp arabayla dolaştım. Deliler gibi bağırdım. Ben de hıçkırarak ağladım."

'İNSAN BİR YERDE PATLIYOR'

"Tükendim ki ne tükendim. Eşim Caner uyuyor gayet! Neden hep anneler en çok etkileniyor? İnsan bir yerde patlıyor işte! İçimi dökmeseydim ortadan çat diye çatlayacaktım." 

Geçtiğimiz günlerde bir lansmanda boy gösteren Müge Boz, kızı Vina’yla ilgili yöneltilen sorulara şu yanıtı vermişti:

"Siz Vina’yı her ne kadar babasıyla bisiklet turunda daha sıklıkla görseniz de evde görev bende. Çok yoğun tempoda geçiyor ev-iş arası koşuşturmam ama beni bu besliyor doğrusu."

Bergüzar Korel’in set yoğunluğundan sitem eden paylaşımı hatırlatılan Müge Boz, "Bazı mesleklere baktığınızda lay lay lom gözükebiliyor ama öyle değil aslında."

"Bergüzar’ın da söylemek istediği buydu sanırım. Bergüzar’ın birde üç çocuğu var onu hayal bile edemiyorum" diye konuşmuştu.

'İKİNCİ ÇOCUĞU İSTİYORUM' DEMİŞTİ

"Siz ikinci çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusuna da içtenlikle cevap veren Boz, "Evet ikinci çocuk istiyorum."

"Vina’nın bir kardeşi olsun istiyorum ama bunun için hayırlısı ne zaman olur bilemem" yanıtını vermişti.

Müge Boz 13 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müge Boz'un babası Ege kökenli, annesi de Yugoslav göçmeni. 2019 yılında evlendiği Caner Erdeniz'le halen beraberdir ve bir tane çocukları var. Müge Boz oyunculuğun dışında modellik de yapıyor.

Lise yıllarını İzmir Atatürk Lisesinde yaşayan Müge Boz Üniversite eğitimi için Eskişehir'e giderek Anadolu Üniversitesinde Sinema TV ve Halkla İlişkiler eğitimi alarak lisans programını tamamladı.

Daha sonra Norveç'te bulunan Volda Üniversitesine giden Müge Boz, burs kazanarak stratejik tasarım ve dijital fotoğrafçılık eğitimlerini alma şansı elde etti. Müge Boz çok uzun yıllar aldığı bale eğitiminin yanında piyano dersleri de aldı.