Müge Anlı'nın programında Arife Gökçe'nin şüpheli kaybında şüphelerin odağındaki Sinan Sardoğan yeni bir gerginliğe neden oldu. Daha önce Müge Anlı'nın 'Bacaklarıma sakın bakma' diyerek tepki gösterdiği Sinan bugünkü yayında "Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen 'beyninden kan getireceğim' diyordun niye getirmedin. Hadi getir" dedi.

Müge Anlı'nın programında kayıp Arife Gökçe olayında yeni bir gerginlik yaşandı. Canlı yayında şüphelerinde odağındaki Sinan Sardoğan hakkında çok sayıda kadını taciz ettiği iddiası ile şikayetler gelmeye devam etti.

Öte yandan Sinan Sardoğan, önceki günkü yayında Müge Anlı'nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları fark eden Anlı, "Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini" demişti. Sinan Sardoğan ise "Ben senin bacaklarına mı bakıyorum" diyerek kendini savunmuştu.

Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera'ya FIFA'dan 4 maç ceza! Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera'ya FIFA'dan 4 maç ceza!

Hakkındaki iddiaları her seferinde yalanlayan Sardoğan, zaman zaman yayın esnasında sinirlerin gerilmesine neden oluyor. Sardoğan, Anlı'ya karşı çirkin sözlerde bulundu.

Sardoğan, "Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen 'beyninden kan getireceğim' diyordun niye getirmedin. Hadi getir" dedi. Anlı ve Sinan Bey'in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı.