Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile kızları Ayşe Bağcı'nın otobüste tanıştığı muavine kaçtığını ifade ederek yardım istedi. Canlı yayına bağlanan muavin, 'Ayşe koltuğunu yatırırken bakıştık aşık olduk' ifadelerini kullandı. Muavinle ilgili yayına telefonla bağlanan kişilerin anlattıkları ise mide bulandırdı. Buna göre muavinin; 14 yaşındaki bir kızı taciz ettiği, bebekli bir kadın yolcunun ise çorabını çıkarttığı anlaşıldı.

Müge Anlı'da inanılmaz bir olay yaşandı. İddialara göre; 24 yaşındaki Ayşe Bağcı, otobüs yolculuğunda muavin Mücahit ile tanıştı. Genç kadın, daha sonra evli olan bu kişiye kaçtı.

Gözü yaşlı anne-baba kızlarına "Evine dön" çağrısı yaptı.

Canlı yayına katılan muavin ise "Otobüste tanıştık. Ayşe uyuyordu. Dik olan koltuğunu aşağıya indirirken Ayşe korktu. Elimi tuttu. O an bakıştık. Aşık olduk" ifadelerini kullandı. Aile ise kızlarının kaçırıldığını ve şiddet gördüğünü anlattı.

Bugünkü canlı yayına katılan otobüs şoförü Serkan Bey ise "Bu kişi kadın yolcuları kandırmak için takip ediyor.

Kimin nereye gittiğini, nerede kaldığını takip ederdi. Bu kadını da Trabzon'a getirtiyor ve kandırıyor.

Bu kişi herkesi dolandırıyor. Zaten işe girdiğinde hemen atılıyor. Millet bundan usanmış" diye konuştu.

İsmini vermek istemeyen bir izleyici ise şunları söyledi: "Ben şu an evliyim. Bu kişi benim görüntümü aldı. İstanbul'a yolculuk yapıyordum.

O esnada tanıştık görüştük, Trabzon'a gittik. Apart evde benim görüntümü almış. Beni daha sonra para için tehdit etmeye başladı. 'Görüntüleri ailene gönderirim' dedi. 'Seni vururum' diyordu.

10 bin lira vermek zorunda kaldım. Görüntüleri almak için kiralık katile bile başvurdum. Ayşe de benimle aynı şekilde biliyorum" diye konuştu.

Baba Mehmet ise "Bu pislik hakkında neden suç duyurusunda bulunmuyorsunuz. Neden korkuyorsunuz" dedi.

Yayına bağlanan kadın ise "Şu an evliyim. Kocam duyarsa evliliğim bozulur. Bekar olsaydım şikayetçi olurdum" yanıtını verdi.

Öte yandan muavinin 14 yaşındaki bir kız çocuğunu da taciz ettiği iddia edildi. Canlı yayına katılan bir izleyici, şu açıklamaları yaptı: Bir ay önce kız kardeşim beni ziyarete geliyordu.

Bu şahıs otobüste muavinmiş. Öncesinde 'Seninle çay içelim' demiş. Elinden telefonunu alıp sosyal medyadan kendisini eklemiş mesajlar atmış.

Kardeşime, 'Sütyenini düzelt' demiş. Kız kardeşim bana daha sonra söyledi. Firmayla görüştüm. İşten çıkarılacağını söylediler" diye konuştu.

Altın Portakal kırmızı halıda şıklık yarışı Altın Portakal kırmızı halıda şıklık yarışı

Başka bir kadın izleyici ise "Ben Diyarbakır'dan Adana'ya giderken sandalet giymiştim benim bir bebeğim var.

Bize bir koltuk arkaya geçmemi söyledi. Ayağımı öne uzatmıştım. Sabaha karşı sandaletimin ve çorabımın çıktığını gördüm. Ben tekme attım direkt.

Otobüsü durdurdum. Sonra şoförle şikayete gittik" şeklinde konuştu.

Öte yandan Müge Anlı ve ekibi genç kızı bularak, yayına aldı.