Asgari ücret kıyaslaması viral oldu Asgari ücret kıyaslaması viral oldu
Hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli televizyon programıyla ekrana gelen Müge Anlı, birçok gizemli olayı canlı yayında ortaya çıkarıyor. Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da merak edilen Müge Anlı, sosyal medya sayfasından takipçileriyle zaman zaman iletişim kuruyor. ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının bugün yayınlanan yeni bölümüne avukat Rahmi Özkan ve Müge Anlı’nın diyaloğu damga vurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dikkat çeken anlar yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in hem 3000. programı olması hem de o günün Müge Anlı’nın doğum gününe denk gelmesi nedeniyle büyük bir coşkuyla başladı.

Müge Anlı’nın doğum gününü kutlayan avukat Rahmi Özkan, Müge Anlı’nın kulağına bir şeyler fısıldayınca mikrofonun açık olmasından dolayı her şey duyuldu.

Yaşanan bu olay sonrası Müge Anlı, Özkan’ı “Gizli konuşmalarımızın hepsi çıkıyor” diyerek uyardı.

Bunun üzerine Özkan, “Olsun, duyulsun o zaman” diyerek getirdiği Cumhuriyet altını hediyesini Müge Anlı’ya verdi.

Stüdyonun süslendiği programın başında Müge Anlı’nın ardından Rahmi Özkan bir konuşma yaptı. Anlı’yı kutladığı konuşmasının ardından öpmek için yaklaştığında Anlı’nın kulağına fısıldadı.

Bu sırada Özkan’ın Anlı’ya “Her sene olduğu gibi altınımı getirdim. Onu takdim edeceğim” dediği duyuldu.

Bu esnada Müge Anlı ise bunun üzerine “Çok teşekkür ederim. Biliyorsun, bu gizli konuşmalarımızın hepsi çıkıyor. Bu mikrofonlar çok hassas. Kulaktan kulağa söylenince…” diyerek Özkan’ı uyardı.