• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  Müftü Lüleburgaz'a atandı

  14.09.2008 17:49
  7 yıl 8 ay Kuşadası'nda görev yapan İsmail Günay, Lüleburgaz'a atandı.
  Müftü Lüleburgaza atandı
  Müftü Lüleburgaz'a atandı Müftü Lüleburgaz'a atandı Müftü Lüleburgaz'a atandı

  Kuşadası Müftüsü İsmail Günay, Kırklareli"nin Lüleburgaz ilçesine atandı. 26 Ocak 2001 tarihinden itibaren Kuşadası"nda müftülük görevini yapan Lüleburgaz"ın yeni müftüsü oldu.
  Kuşadası"nda 7 yıl 8 ay müftülük görevi yapan İsmail Günay, bu süre zarfında dini alanda bir çok başarılı hizmete imza atmıştı. Kuşadası"nda görev yaptığı dönem süresince birçok güzel iş başarmanın mutluluğu içerisinde Kuşadası"ndan ayrıldığını kaydeden Müftü İsmail Günay,”Müftülük görevini gideceği yerlerde de aynı güzellikler içerisinde sürdüreceğim 26 Ocak 2001 tarihinden beri Kuşadası"nda görev yaptım. Dolayısı ile Kuşadası"nda 7 yıl 8 Ay kadar uzun bir süre görev yaptım. Bu zaman zarfı içerisinde, Kuşadası"nda çok güzel hizmetlerde bulunduğumu düşünüyorum “ dedi.
  Kuşadası merkezi ile belde ve köylerdeki camilerin inşaatlarının tamamlandığını ve bir çok camide de düzenleme yapıldığını kaydeden Günay, “Camilerimizin inşaatları yapılmış, camilerimizin halıları tek tip haline getirilmiş, dini hizmetlerle hayırsever vatandaşlarımızla çok güzel bir kaynaşma sağlayarak Kuşadası"nda din hizmetlerinin en güzel şekilde gerçekleşmesi için vatandaşlarla elele vererek gayret sarf ettik. Ben, bu noktada Kuşadası"nda ki hayırsever vatandaşlarımıza ve tüm Kuşadalılara şükranlarımı sunuyorum. Bu ay içerisinde Diyanet İşleri Bakanlığımız bu sene bulundukları yerlerde hizmet sürelerini dolduran 300 tane ilçe müftüsünün tayinlerini gerçekleştirdiler bende bu kapsamda Kırıkkale"nin Lüleburgaz ilçesine atandım. Bu vesile ile tüm Kuşadalı vatandaşlarımıza hakkımı helal ediyorum ve onlarında haklarını helal etmelerini talep ediyorum” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim