İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Çetin adliyeye sevk edildi İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Çetin adliyeye sevk edildi
İpek Süleymanoğlu’nun iki çocukluk hayali vardı; biri öğretmenlik diğeri ise motosiklet kullanmak. İstanbul Bakırköy Kız Anadolu Meslek Lisesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü’nden mezun olduktan sonra ailesinin isteğiyle Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdi. Ancak öğretmen olma isteği hep devam etti. Formasyon eğitimini tamamladıktan sonra mimarlığı bırakıp resim öğretmeni olarak göreve başladı. Diğer hayalini ise 18 yaşında ehliyetini ve ilk motosikletini alarak gerçekleştirdi. Hayattaki iki amacına da genç yaşta ulaşan Süleymanoğlu, motosiklet camiasındaki tanınırlığını ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzatmak için kullanıyor. Bugün 32 yaşında olan İpek Öğretmen eğitimcilik hayatını ve motosiklet sevgisini anlatırken şunları söyledi:

“Motorcuları gördükçe ‘Bunları neden hiç kızlar kullanmıyor’ diye düşünürdüm. Motosiklet benim için masal kitaplarındaki ‘beyaz at’ gibiydi. Ailem tehlikeli olduğunu düşünerek motosiklet kullanma isteğimi desteklemedi. 16 yaşında ilk denememde hayatta en mutlu olduğum şeyi bulduğumu fark ettim. 18 yaşına geldiğimde ehliyetimi ve ilk motosikletimi aldım. O günden beri üzerinden hiç inmedim.”

EVDE TAMİR YAPIYOR