Peş peşe gelen indirimlerin ardından yine zam furyasına girdik. İşte motorine gelmesi beklenen yeni zam!

Üst üste gelen indirimlerden sonra tüketiciler bir nebze de olsa nefes alma imkanı bulmuştu. Ancak maalesef ki rüzgar tersine dönmüşe benziyor. Önceki günlerde motorine gelen 81 kuruşluk zam canımızın sıkılmasına yetmişti. Ancak benzin cephesi de boş durmadı ve bu gece yarısı benzinin litre fiyatına 1 lira 10 kuruşluk zam yapıldı. Hal böyleyken fiyatların biraz bu şekilde kalacağını düşünüyorduk ki bir zam haberi daha aldık.

 Motorin fiyatına bir zam daha geliyor!

Sektöre yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre motorinin litre fiyatına bir zam daha geliyor. Buna göre Salı gününden geçerli olması beklenen 1 lira 26 kuruşluk zam, pompa fiyatlarına da yansıyacak. Gelmesi muhtemel yeni zammın sonrasında İstanbul’daki yeni motorin fiyatlarının 24,44 TL’ye yükselmesi bekleniyor. Motorin fiyatları İzmir’de 24,57 TL, Ankara’da ise 24,55 TL olacak.

Son gelen zamların ardından otomobil satın almak kadar ona binmek de bir hayli zorlaştı. Umarız ilerleyen süreçlerde fiyat artışlarının yerini indirimler alır. Ülkemizin üç büyük şehri olan İzmir, İstanbul ve Ankara’daki güncel yakıt fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Instagram çıplak fotoğraflar için harekete geçti Instagram çıplak fotoğraflar için harekete geçti

İSTANBULBenzin fiyatı: 21,15 TLMotorin fiyatı: 23,18 TL

ANKARABenzin fiyatı: 21,28 TLMotorin fiyatı: 23,27 TL

İZMİRBenzin fiyatı: 21,27 TLMotorin fiyatı: 23,28 TL