Kurban Bayramı bu sene 16-19 Haziran tarihlerinde kutlanıyor. Dört gün süren bu bayramda her sene olduğu gibi akrabalık, dostluk ilişkileri pekişecek; yardımlaşma ve dayanışma duygusu ile içimiz ısınacak.

Fakat herkesin bayramı ne yazık ki aynı şekilde geçmiyor. Yoksullar, kimsesizler, mülteciler ve savaş mağdurları bayramı bizimki kadar büyük bir heyecanla karşılayamıyor.

Bu bayramı ihtiyaç sahipleri, kimsesizler, mülteciler ve savaş mağdurları için de güzel hale getirmek bizim elimizde.

Mirasımız Kudüs Derneği Kurban Bayramı'nın maneviyatını derinlere kadar hissettirirken topluma umut aşılıyor. Bayramın hissiyatına uygun olarak yardıma muhtaç kimselerin yüzlerini gülümsetiyoruz. Bu bayram da dezavantajlı gruplara yardımcı olmak için seferber oluyoruz.

Kurban dayanışma, yardımlaşma, paylaşma bayramıdır. Her yıl Hicri takvime göre Zilhicce ayının 10-14. günlerinde kutlanmakta ve durumu iyi olan kimselerin durumu çok da iyi olmayanlara yardım etmeleriyle içimizi ısıtmaktadır.

Mirasımız Kudüs Derneği olarak biz de hem Kurban Bayramı öncesinde hem de bayram günlerinde var gücümüzle çalışıyoruz. Normal zamanlarda adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı Kudüs'e ulaştıran Mirasımız Kudüs Derneği olarak bu bayram da vacip kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine büyük bir özenle ulaştırıyoruz.

Mirasımız Kudüs Derneği dünyanın farklı yerlerindeki insanların kalplerini birleştirmeye devam ediyor. Derneğimiz Kurban Bayramı'nda Kudüs'te vekaleten kurban kesimi programıyla ön plana çıkıyor. Bayramın ilk günlerinde bize verdiğiniz vekaletle sizin adınıza kurban kesiyor, kesim videolarını anında size ulaştırarak güven temin ediyoruz.

Bu uygulama sayesinde Kudüs'te yıllardır süren işgalin sonucu çeşitli sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalan Müslüman kardeşlerimize bir nebze de olsa yardım ediyoruz.

Dolar/TL yabancı etkisiyle yükseldi Dolar/TL yabancı etkisiyle yükseldi

Vacip kurban kesme vekaletinizi 550€ karşılığında Mirasımız Kudüs Derneği’ne vererek Kudüs’te açlıkla mücadele eden Müslüman kardeşlerimizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Üstelik Mirasımız Kudüs Derneği sizin adınıza kestiği kurbanın videosunu size anında ulaştırıyor.

Siz de bu bayram Kudüs’teki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek için Mirasımız Kudüs Derneği ile el ele verebilirsiniz. İyi bayramlar...