• BIST 108.518
 • Altın 153,390
 • Dolar 3,8429
 • Euro 4,5142

  MHP'de yeni yönetim devri

  18.07.2008 20:46
  Yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Kuşadası'nda yeniden yapılanma sürecine girdi.
  MHPde yeni yönetim devri
  MHP'de yeni yönetim devri MHP'de yeni yönetim devri MHP'de yeni yönetim devri

  Yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kuşadası ilçe teşkilatı yeniden yapılanma sürecine girdi. Genel merkez, mevcut başkan Cemal Sarı başkanlığında atadığı 31 kişilik yeni yönetim kurulu bugün düzenlenen toplantının ardından göreve başladı.
  MHP İlçe Başkanı Cemal Sarı"nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ile parti üyelerinin katıldığı toplantıda, MHP İlçe Yönetim Kurulunun Yeniden Yapılandırılması kapsamında yeni isimler belirlenerek, kamuoyuna tanıtıldı. İlçe binasında düzenlenen toplantıda konuşan MHP Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, yapılandırmaya, gerçekleşecek olan yerel seçimlerde, MHP İlçe teşkilatının daha aktif ve daha güçlü bir hale getirmek için ihtiyaç duyduklarını belirterek, “Bu ihtiyaç doğrultusunda ve iki aydır yaptığımız çalışmalar sonucunda, İl Başkanlığımız aracılığıyla, Genel Merkez Teşkilatımızdan, İlçe Yönetim kurulumuzun yenilenmesiyle ilgili talepte bulunduk. Bu talep doğrultusunda, MHP Genel Merkez Teşkilatımız ve dolayısıyla Genel Başkanımız Devlet Bahçeli"nin İlçe Yönetim kurulunun yeniden kurulması için şahsıma vermiş olduğu Yetki Belgesi"ne istinaden, Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu"nu yeniden oluşturduk” dedi.
  Daha önce 1 başkan, 12 asil ve 12 yedek üyesi olan ilçe yönetim kurulunun, şu an 1 başkan, 31 asil üyeden oluşan 32 kişilik bir yönetimden kurulu olduğunu belirten Sarı; “Yeni Yönetim kurulumuzda, eski yönetimdeki asil ve yedek 25 arkadaşımızın 20"si yer almıştır ve 12 arkadaşımız da yeni katılmıştır. Başka bir ifadeyle, mevcut yönetim kurulunu değiştirmekten ziyade, mevcut yönetime dışardan takviye yapılmış ve ilçe yönetimimiz güçlendirilmiştir” diye konuştu.
  Genel Merkez tarafından ataması yapılan MHP Kuşadası Teşkilatının Cemal Sarı başkanlığındaki 32 kişilik yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: “Ahmet Çelimli, Atlar Murat Kocaman, Elvan Çetinkaya, Emrullah Biltekin, Erol Şengüllü, Fani Karakurt, Hakan Oktay, Hakkı Cem Sarıyüz, Halil Akgün, Hasan Hüseyin Demirkol, Hasan Ozan, Hayati Atlı, Hikmet Bayrak, Hülya Özkan, İbrahim Uzun, İrfan Yiğit, İsa Soydan, Kayhan Kaya, Kenan Çakar, Kenan Karaağaç, Mehmet Uçak, Murat Bilgi, Murat İnan, Mustafa Ekiz, Mustafa Güleşgenol, Naim Öztürk, Nebi Kılıç, Nuran Arslan, Olcay Kara, Suat Saraç, Süleyman Ceyhan”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim