• BIST 109.330
 • Altın 155,771
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  MHP Söke'den tanıtım

  27.12.2008 23:24
  Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Söke İlçe Teşkilatı Söke merkez ve belde adaylarını görücüye çıkardı.
  MHP Sökeden tanıtım
  MHP Söke'den tanıtım MHP Söke'den tanıtım MHP Söke'den tanıtım

  Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Söke İlçe Teşkilatı Söke merkez ve belde adaylarını görücüye çıkardı. Söke ilçe binasında gerçekleşen toplantıya MHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Arif Beyazıt, MHP İlçe Başkanı Mehmet Zararsız ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
  Toplantıda açılış konuşması yapan MHP Söke İlçe Başkanı Mehmet Zararsız, “Söke Merkez Belediye Başkan adayı Yusuf Keremit ve partide para yok seçimlerde başarılı olamaz” söylentilerine cevap verdi. “Diğer partilerden daha fazla paramız, finansımız, eşyamız ve gönlümüz var” diyen İlçe Başkanı Mehmet Zararsız; “gönlümüzün istediği karakteri, kişiliği, yaşantısı, diksiyonu düzgün adayımızı bulduk. Yerel seçimlerde de Söke"de genel seçimlerde elde ettiğimiz başarıyı elde etmek için çalışacağız ve zafere ulaşacağız” dedi.
  MHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Arif Beyazıt da, ; MHP"nin manevi ve evrensel değerleri benimsemiş yeni görüşlere de açık olduğunu söyledi. Yerel seçimlerde tüm Aydın"da olduğu gibi Söke"de de iddialı olduklarını kaydeden Beyazıt; “Söke"de iktidar olmanın zamanı çoktan gelmiştir. Bunu başaracak, Milletvekili seçimlerinde Aydın"dan 4"üncü sıra adayımız Yusuf Keremit karşınızda. Bilgi, beceri ve dürüstlüğü ile geleceğin teminatıdır. İnşallah böylesi bir kalabalıkla yaşadığımız bu mutluğu Başkan seçildiği gün yine hep birlikte yaşarız. Sizlere ve adayımız Yusuf Keremit"e güveniyoruz” diye konuştu.
  MHP Söke Belediye Başkan Adayı Yusuf Keremit ise, “Parti tabanı, yönetimimizi dinleyip aday oldum. Aldığım göreve layık olmak, görevimi yerine getirmek için 24 saat çalışmaya razıyım. Benim siyasetten hiçbir beklentim yok ama davamdan beklentim var. Söke"de çekilen sıkıntıları yaşayan insan olarak nerede eksiklerimiz var, düzeltmek için neler yapabiliriz diye günlerce tartıştık, konuştuk. Tek tek tespit ettik, Bizdeki projeler kimsede yok. Dünyanın en güzel topraklarında yaşayan insanlarımız hak ettiği noktada değil. Sıkıntılar Söke"nin siyaseten iyi yönetilmiyor noktasında birleşiyor. Bugüne kadar yapılanları değerlendirdik, analizden geçirdik. Üreten insanlara saygı duyuyoruz. Biz daha iyisini nasıl yapabilir diyerek hazırlıklarımız var. Üreten insanlar mutlaka hata yapacaktır, Biz daha iyisini yaparız diyoruz” ifadelerini kullandı.
  Söke MHP aday tanıtım toplantısında yapılan konuşmaların ardından Bağarası Belediye Başkan Adayı Ünal Yeşil, Savuca Belediye Başkan Adayı Mustafa Binici, Yenidoğan Belediye Başkan Adayı Cemal Ovaz ve Güllübahçe Belediye Başkan Adayı Nihat Avcı takdim edildi. Daha sonra AKP"den transfer edilen Cemal Ovaz, DP İlçe eski yöneticisi Özkan Örekçi ve Mehmet kabasakal"a MHP rozeti takıldı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim