• BIST 107.921
 • Altın 153,999
 • Dolar 3,8353
 • Euro 4,5054

  Mevcut yönetime eleştiri

  25.11.2008 12:47
  Didim Ticaret Odasının Şubat ayında yapılacak seçimlerinde Didim Ticaret Odası Başkan adaylığını açıklayan Sabahattin Akkuş yaptığı basın açıklaması ile mevcut yönetimi eleştirdi.
  Mevcut yönetime eleştiri
  Mevcut yönetime eleştiri Mevcut yönetime eleştiri Mevcut yönetime eleştiri

  Didim Ticaret Odasının Şubat ayında yapılacak seçimlerinde Didim Ticaret Odası Başkan adaylığını açıklayan Sabahattin Akkuş yaptığı basın açıklaması ile mevcut yönetimi eleştirdi. Akkuş Ticaret Odasında yaşanan granit ve fayans hırsızlığı ile kültür merkezinin çatı ihalesinde yaşananlar konusunda da yönetimi eleştiri yağmurunu tuttu.
  Sabahattin Akkuş yıllardır Didim'in ve kendilerin bir kültür merkezi eksikliği yaşadıklarını belirterek, “Hayırsever vatandaşımız Nurullah Kocabıyık bize cesaret vererek Didim Ticaret Odası'nın yanındaki alana Kültür Merkezi inşaatına başlamamıza vesile olmuş bizlere öncülük etmiştir. Yapımına 2005 yılında başladığımız Nurullah - Aytaç Kocabıyık Kültür Merkezinin inşaatına bu güne kadar 423 bin YTL para harcanmış olup, sayın hayırsever Nurullah Kocabıyık ve eşinin adının verileceği bu Kültür Merkezi için kendisinden toplam 332 bin YTL. bağış alınmış, kalan 91 bin YTL Didim Ticaret Odası tarafından karşılanmıştır. Harcanan rakama bakıldığında çoktan tamamlanmış olması gereken ve yapımı yılan hikâyesine dönen bu kültür merkezi hakkında basında birçok şey yazıldı. Ticaret Odası Meclis Başkanı olan Sayın Süleyman Sami Karaca da daha önce bu konuda basına birçok demeç verdi. Son günlerde meydana gelen hırsızlık olayından sonrada Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş ve yandaşlarının Didimliye ve Didim Ticaret Odasına ne kadar değer verdikleri ortaya çıkmıştır” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim