Şeker fiyatları 6 yılın zirvesinde Şeker fiyatları 6 yılın zirvesinde
Merve Boluğur ile 53 gün süren evliliği 23 Kasım'da tek celsede biten, beş dakika süren boşanma davası sonrası 'Olmadı, yürütemedik' demekle yetinen Mert Aydın, DJ'lik yaptığı etkinlikte eski eşini hedef aldı. Basın mensuplarına 'Bana ne soracağınızı biliyorum' diyen 35 yaşındaki Aydın, ünlü oyuncuya yönelik tepkisi sözlerine de yansıdı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile 2015–2017 yılları arasında evlilik yaşayan Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın mutluluğu çok kısa sürdü. 2 Ekim'de Fuat Paşa Yalısı’nda srpriz şekilde nikâh masasına oturduğu Aydın ile 53 gün sonra görülen boşanma davasına babasıyla beraber katılan 35 yaşındaki oyuncu, Beykoz Adliyesi çıkışı basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.

"YANIMDA BABAM VAR! SORU SORMAYIN"

Hüseyin Altun'un haberine göre ayrılığı sosyal medya hesabından “Olmadı teşekkürler, hayat bu. Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler” mesajıyla duyuran ünlü oyuncu, beş dakikada sonuçlanan boşanma davası sonrası "Yanımda babam var. Lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” diyerek, soruları geçiştirdi.

"MERVE'YE HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Eski eşinin ardından avukatı ile beraber adliyeden çıkan Merve Aydın, "Olmadı, yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Boşanma hakkında açıklamaları merakla beklenen Mert Aydın, günler sonra sessizliğini bozdu.

"UNUTMAYA ÇALIŞIYORUM"

Oyuncu Saruhan Hünel'in sahibi olduğu restoran, önceki gün Galataport'ta açıldı. Sağanak yağışa rağmen açılışa cemiyet hayatının renkli isimleri katıldı. Mert Aydın da açılışta DJ'lik yaptı.

Evliliği geçtiğimiz ay sona eren 35 yaşındaki DJ, “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum" açıklamasını yaptı.

"GÜZEL GÜNLERİMİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Basına yansıyan 'ayrılık' haberleri sonrası Merve Boluğur, "Olmadı teşekkürler. Hayat bu. Mert'e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler" mesajını paylaşmıştı. Oyuncu, daha sonra sosyal medya hesabından 'Aydın' soyadını kaldırmıştı.