• BIST 95.953
 • Altın 239,035
 • Dolar 5,8396
 • Euro 6,5742

  Mersin'den Savaş'a cevap

  08.02.2019 18:01
  CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş'ın açıklamalarına yazılı olarak cevap verdi.
  Mersin'den Savaş'a cevap
  Mersin'den Savaş'a cevap Mersin'den Savaş'a cevap Mersin'den Savaş'a cevap

  Mersin'in açıklaması şöyle;

  "AKP Aydın vekili Mustafa Savaş yorgunluktan mıdır, yoksa Özlem Çerçioğlu karşısında kaybedeceğini bildiği için mi böyle davranıyor bilinmez ama her geçen gün bir birinden tuhaf açıklamalar yapmaya devam ediyor. Özlem Çerçioğlu bugüne kadar esnafın, çiftçinin, üreticinin yanında durup aracıları, komisyoncuları aradan çıkararak vatandaşa ucuz et, ucuz yem, ucuz süt sağladı. Sayın vekil daha geçen gün Hazine ve Maliye Bakanınız Berat Albayrak ve partinizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tıpkı Özlem Çerçioğlu’nun Ege Et, Ege Yem ve Ege Süt gibi projelerine benzer tanzim satış yerleri kurulacağını, aracıyı, komisyoncuyu aradan çıkartmanın şart olduğunu söyledi.

  Hanginize inanacağımızı şaşırdık. Ya sen ne söylediğinin farkında değilsin ya da hükümetinle, partinle ters düştün. Yatırım politikalarınız yüzünden üreticinin elinde ürün kalır, perişan olur Çerçioğlu koşar. Vatandaşın yarasını sarmaya, iğnesini yapmaya Çerçioğlu koşar.  Pahalılıktan et yiyemez, süt içemez Çerçioğlu koşar. Yem alamaz hayvanı aç kalır Çerçioğlu yetişir. Tohum bulamaz Çerçioğlu dağıtır. Peki, bu başkan Çerçioğlu 4 yıldır bunca hizmete koşarken, sen kaç yıldır vekilsin, iktidarın bunca yıldır ülkenin başında, siz ne yaptınız Aydın’a demezler mi? Hastane mi, havaalanı mı, otoban mı?

  Menderes’i bile ıslah edemediniz daha geçenlerde taştı millet perişan oldu. Yaptığın hali hazırda hiç bir şey yok. Hizmet Özlem Çerçioğlu’nun işi, asıl sen bu süslü laflarınla vatandaşın gözünü boyama peşindesin. Ama bu millet sizin yüzünüzden ne kadar aç olursa olsun senin bu sözlerine tok bilesin."

   

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim