Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri koltuğuna oturduğu “MasterChef Türkiye” bugün 5’nci sezonuyla TV8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni sezon öncesi şeflerle bir araya geldik ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Gölcük Tersane Komutanlığı'ndaki iş kazasında bir asker şehit oldu Gölcük Tersane Komutanlığı'ndaki iş kazasında bir asker şehit oldu
“MasterChef Türkiye”nin 5’inci sezonu hayırlı olsun. Her yeni sezon yenilikleri de beraberinde getirir. Bu sezonda ne gibi farklılıklar olacak?

- Mehmet Yalçınkaya: “Masterchef Türkiye”de yenilikler her zaman oluyor. Bu sene de değişik sürprizlerimiz olacak. Şimdi açıklamak istemiyoruz, yarışma içinde yapmış olduğumuz etaplarda farklılıklar olacak. Daha zor bir “MasterChef” izleyecek seyirciler. Tabii yine eğlenecekler. “MasterChef Türkiye” her zaman sürprizlere açık bir yarışma.

- Danilo Zanna: Yeni bir sürü konsept hazırlıyoruz. Yarışmacılarda da daha önce görmediğimiz bir hırs var. Çalıştılar, hazırlandılar. Biz bile şok olduk. Rekabet yüksek.