• BIST 109.330
 • Altın 155,622
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Memur-Sen'i ziyaret etti

  16.10.2008 08:20
  AK Partili vekilden sendika ziyareti.
  Memur-Seni ziyaret etti
  Memur-Sen'i ziyaret etti Memur-Sen'i ziyaret etti Memur-Sen'i ziyaret etti

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Memur-Sen Aydın İl Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyarete Memur-Sen Aydın İl Başkanı Süleyman Alkoç"un başkanlığındaki Memur–Sen"e bağlı sendikaların yönetim kurulu üyeleri ve başkanları katıldı. Memur sendikaları başkanlarının ayrı ayrı söz aldığı ziyarette sorunlar ve dilekler dile getirildi.
  Memurlara yapılan en son zam ve iyileştirme ile alakalı memnuniyetlerini ifade eden Memur–Sen İl Başkanı Süleyman Alkoç, objektif anlayıştan uzaklaşmadan hükümetin doğrularına doğru, yanlış uygulamalarına da yanlış diyebileceklerini belirtti.
  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem de, Memur-Sen"in bu objektif ve ilkeli duruşundan dolayı tebrik ve takdir ettiklerini, bazı sendikaların birtakım siyasi partilerin temsilcisi gibi davrandıklarını ve haksız propaganda yaptıklarını ifade etti. Ülkemizin ve dünyanın çok kritik bir süreçten geçtiğini belirten Erdem, dünya yeni bir dönemin doğum sancısını yaşadığını kaydetti. Bu yeni dönemde dünyada dengelerin değişeceğine işaret eden Erdem, “Birleşmiş Milletler, NATO ve siyasi aktörler yeniden yapılanmalıdır. Türkiye"nin yeni dönemde çok daha önemli bir ülke haline gelecek. AK Parti hükümeti bu ekonomik zorlukları aşacak tedbirleri alıyor ve almaya devam edecektir. Gelecek ülkemiz açısından çok güzel olacaktır” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim