Geçtiğimiz sene futbolu bırakan ve İspanyol ekibi Valencia'nın yanı sıra Süper Lig devlerinin de formasını giyen Mehmet Topal için sürpriz bir iddia gündeme geldi. 

Spotify 1500 kişiyi işten çıkaracak Spotify 1500 kişiyi işten çıkaracak

A MİLLİ TAKIM SÜRPRİZİ
A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella'nın adı sır gibi saklanan iki yardımcısından birinin Mehmet Topal olacağı iddia edildi.

Haber Global'de yer alan habere göre; TFF, Montella'nın yardımcılığı için kamuoyunda herkesin üzerinde anlaşacağı bir ismi düşünüyor. Bu doğrultuda gündeme gelen isimlerden birinin eski milli futbolcu Mehmet Topal olduğu belirtildi.

GEÇEN SEZON FUTBOLU BIRAKTI

Mehmet Topal kariyerinde sırasıyla Çanakkale Dardanelspor, Galatasaray, Valencia, Fenerbahçe, Başakşehir ve Beşiktaş formaları giydi. Topal, 2022-2023 sezonu sonunda futbolu resmen bıraktı.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ: 'MONTELLA'NIN EKİBİNDE 2 TÜRK YARDIMCI OLACAK'

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Montella'nın imza töreninde, yardımcı ile alakalı gelen soruya, 'Hocamız diğer teknik adamlar gibi kendi ülkesinde yaşayıp maçlardan maça Türkiye'ye gelmeyecek. Montella, Türkiye'de ikamet edecek. Birçok maçı televizyondan değil, yerinden takip edecek. Öte yandan U21 Milli Takımımız da Montella'nın kontrolünde olacak. Hocamızın iki Türk yardımcısı olmasını planlıyoruz. Hem bizim hem hocamızın görüşmeleri olacak. Daha görüşmeler gerçekleşmedi. Görüşmelerden sonra hocamızla beraber karar vereceğiz. İnşallah gelecek hafta kimler olacağını paylaşacağız.'açıklamasını yapmıştı.