• BIST 105.268
 • Altın 162,850
 • Dolar 3,9604
 • Euro 4,6498

  Mehmet Erdem'den eleştiri

  06.05.2009 15:39
  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın’da yayın yapan bir yerel gazete ile bir internet sitesinin kendisi hakkında iftara içeren yayınlar yapmaya devam ettiğini ileri sürdü.
  Mehmet Erdemden eleştiri
  Mehmet Erdem'den eleştiri Mehmet Erdem'den eleştiri Mehmet Erdem'den eleştiri

  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın"da yayın yapan bir yerel gazete ile bir internet sitesinin kendisi hakkında iftara içeren yayınlar yapmaya devam ettiğini ileri sürdü.
  Kendisi aleyhinde karalama kampanyası yapan yayın kuruluşlarının kimlerden maddi destek aldıkları ve kimlerle bağlantılı olduklarının Aydın kamuoyu tarafından bilinmekte olduğunu savunan Erdem, “Bu gazete ve internet sitesi 29 Mart Yerel Seçimleri"nin öncesinden seçim sürecinin sonuna kadar sadece ve sadece Sayın İlhami Ortekin"i destekleyerek adeta onun kalemşörluğunu yaptılar. Siyasi çekişmemizin herkesçe bilindiği Sayın Ortekin"in seçimi kaybetmesiyle birlikte bu gazete ve internet sitesi iftiralarının dozajını fütursuzca arttırmaya başladı. Yapılan tüm bu yalan haberlerle alakalı tekzip metinleri gönderilmiş olup, konuyla alakalı dava açılmış ve suç duyurusunda bulunulmuştur” dedi.
  Kendisi aleyhinde yazılan yazılara son günlerde bir yenisinin eklendiğini açıklayan Erdem, “Bu iftira ve yalanlara şahsımla beraber Aydın ili bürokratları, sivil toplum kuruluşu yetkilileri de katılarak bir yenisi daha eklenmiştir. Didim"de Hazine"ye ait bir arazinin 2005 yılında yapılan satışı ve daha sonra arsanın durumunda yapılan değişiklikler ile alakalı şahsıma iftira ve çamur atılmıştır. Bu iftirayı atanları ve bu yalan haberi kasıtlı olarak yayınlayanları kınıyor ve insafa, izana, vicdani davranmaya davet ediyorum. Bu iftira ve yalanlara ve bunların yaratıcılarıyla hukuki alanda mücadelemi daha önceden olduğu gibi bundan sonrada sürdüreceğimi bir kez daha belirtmek isterim. Aydın"da yanlış işlerle uğraşan, yanlışlık yapanlarla mücadelemiz kesintisiz olarak devam edecektir. Şahsıma atılan iftiralar ile son iftira da dâhil olmak üzere asla ilgim ve alakam olmadığını bir kez daha belirtirken, bu iftiraları atanları önce Allah"a, sonra yargıya, daha sonra da kamuoyu vicdanına havale ediyorum. Mehmet Erdem olarak siyasi, ticari ve sosyal hayatımda hesabını veremeyeceğim ve ismime leke getirecek hiçbir faaliyette bulunmadığımı ve bundan sonra da bulunmayacağımı Aydın kamuoyuna bir kez daha bildirmek isterim” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim